Jarní akce zapůjčení HTC s Windows Phone v praxi | Buchtič blog o IT a PC

... je jedním z nejnavštěvovanějších tuzemských blogů zabývajících se IT a češtinami do programů a her. Pokud máte problém nejen
s počítačem pravděpodobně u mě naleznete řešení, případně si o něj napište. Zajímám se rovněž o herní průmysl a internet věcí - každý produkt pořádně prověřím. Přiblížíme si tvorbu webových prezentací a budeme cestovat po světě skrz Google Earth. »

 

Jarní akce zapůjčení HTC s Windows Phone v praxi

23 Kvě 2011

HTC připravilo ve spolupráci s Microsoftem jarní kampaň pro podporu prodeje smartphonů s operačním systémem Windows Phone 7. Součástí je také tzv. Try&Buy služba, kde si můžete na týden přístroj zapůjčit. Jelikož jsem doposud neměl s platformou Windows Phone 7 čest a jako spokojený uživatel Windows Mobile 6.5, které mj. Microsoft 15. července pošle do důchodu, jsem se rozhodl, že vyrazím do nejbližší prodejny O2 a nějaké to chytré HTC s Windows si na týden zapůjčím. Na komplikace jsem byl připraven, ale tohle jsem skutečně nečekal.

V první řadě, jsem očekával, že telefony nebudou dostupné. Inu telefony byly překvapivě všechny, proč ne, zas tak mediálně propíraná akce to není. Následně jsem tušil komplikace spojené s tím, že nejsem zákazníkem O2, jelikož akce probíhá ve spolupráci s O2 na jejich modrých prodejnách. Překvapivě dosud žádné komplikace.

Dále jsem tedy očekával nutné a zdlouhavé papírování a eventuálně kauci v rozumné výši. Ovšem výše kauce mi vyrazila dech, ostatně i prodejce v modré prodejně z toho byl také na měkko. Kauce je totiž téměř stejně vysoká jako prodejní cena základního HTC 7 Mozart. Ve chvíli kdy mi oznámil, že mi telefon zapůjčí po složení 9 000Kč, jsem se rozloučil a oznámil, že se zastavím později, až půjdu kolem bankomatu. No a dosud jsem se tam nestavil a ani to nemám v plánu.

Ať si říká, kdo chce, co chce, takto si opravdu akci pro podporu prodejů nepředstavuji. To si telefon mohu rovnou koupit, navíc levněji, a během 14ti denní zákonné lhůty jej bez udání důvodu vrátit. Zůstává jen otázka, zda to markeťáci v HTC takhle zamýšleli nebo si tyto podmínky vydupali nenažraní kluci z O2. HTC i O2 se holt prostě opět vyznamenalo a ukázalo své kvality, zejména přístup k zákazníkům.

V případě zájmu můžete této jedinečně akce využít ještě do 12. června. Jen nyní počítejte s tím, že při koupi telefonu již Office pro studenty a domácnosti nedostanete, jelikož těch byl pro každou prodejnu omezený počet. Podrobnější informace o akci získáte na ChannelWorldu. Pokud jste někdo touto procedurou prošel, budu rád, když se zmíníte v komentářích.

Martin Buchta | Kategorie: Ze života
| Počet zobrazení: 1983

← Líbil se vám článek? Podělte se o něj s přáteli!

 
 


Doporučuji

Osobní blog Dominika Fryče

Podnikový ekonomický software Money se přizpůsobí potřebám vaší společnosti!

Pro efektivní řešení mezd je ideální komplexní mzdový systém Vema.

Tip na spolehlivý podnikový crm systém Altus Vario.

Pro efektivní správu projektů i kontaktů doporučujeme využívat CRM řešení eWay-CRM.

Chytrý mobilní telefon Apple iPhone nabízí vysoký výkon bez kompromisů.

Chcete si vést pohodlně účetnictví online? Se službou iDoklad je to snadné!

 
Více v Internet, IT
Jak převést certifikát ve formátu .PFX do Java KeyStore (JKS) a opačně?

Těžko tomu věřit, ale Java a .NET svět jsou kompatibilní. Proto se dnes naučíme konvertovat Java KeyStore (JKS) na .pfx...

Zavřít