Jak zprovoznit TeamViewer na Windows 10? | Buchtič blog o IT a PC Buchtič blog

... je jedním z nejnavštěvovanějších tuzemských blogů zabývajících se IT a češtinami do programů a her. Pokud máte problém nejen
s počítačem pravděpodobně u mě naleznete řešení, případně si o něj napište. Zajímám se rovněž o herní průmysl a internet věcí - každý produkt pořádně prověřím. Přiblížíme si tvorbu webových prezentací a budeme cestovat po světě skrz Google Earth. »

 

Jak zprovoznit TeamViewer na Windows 10?

24 Kvě 2015

TeamViewer 11 je plně kompatibilní s Windows 10 a již není nutné provádět žádné ruční zásahy do registru systému. Dokonce překlad TeamVieweru 11 je o něco lepší než dříve.

Vývoj Windows 10 se posouvá raketovým tempem. Někteří výrobci své aplikace pružně aktualizují, aby byli na finální vydání nových Windows připraveni. Bohužel mezi ně nepatří TeamViewer.
Pokud již Windows 10 provozujete a zkusili jste se k nim vzdáleně přes TeamViewer připojit, určitě jste zjistili, že dochází k problém při vykreslování obrazu. Ke spojení sice dojde, ale vzdálená obrazovka je buď černá, nebo obraz bliká a ovládání stejně nefunguje. Problém jde naštěstí snadno vyřešit jedním zásahem do registru.

  1. Stiskněte klávesy Win + R
  2. Zadejte příkaz regedit a potvrďte stisknutím klávesou Enter klávesy Win+R
  3. V Editoru registru přejděte na větev HKEY_LOCAL_MACHINE > SOFTWARE > Wow6432Node > Teamviewer
  4. Klikněte na Úpravy > Nový a přidejte 32-bitovou DWORD hodnotu.
  5. Jako název zadejte DisableDuplicationAPI a hodnotu zadejte číslo 1.
    teamviewer-10-windows-10-DisableDuplicationAPI
  6. Pokud máte TeamViewer nainstalován, restartujte jeho službu nebo celý počítač. V opačném případě již nyní můžete plnohodnotně využívat vzdálené připojení na Windows 10.
Martin Buchta | Kategorie: Nezařazené

← Líbil se vám článek? Podělte se o něj s přáteli!