Jak si zamilovat Operu za 30 dní | Buchtič blog o IT a PC

... je jedním z nejnavštěvovanějších tuzemských blogů zabývajících se IT a češtinami do programů a her. Pokud máte problém nejen
s počítačem pravděpodobně u mě naleznete řešení, případně si o něj napište. Zajímám se rovněž o herní průmysl a internet věcí - každý produkt pořádně prověřím. Přiblížíme si tvorbu webových prezentací a budeme cestovat po světě skrz Google Earth. »

 

Jak si zamilovat Operu za 30 dní

9 Lis 2005

Ještě stále používáte tu děravou aplikaci, která si říká prohlížeč? Nebo používáte Šnekose s minimálně 100pluginy? Přemýšleli jste někdy nad tím, že by mohli zkusit jiný prohlížeč? Pokud vám váš současný prohlížeč vyhovuje a nechcete ani zkusit něco jiné, raději dál nečtěte 😉 .

Na webu operacesky.net začíná vycházet návod o tom, jak si zamilovat Operu. Určený je spíše pro ty, kteří používají jiný prohlížeč a chtěli by vyzkoušet něco jiného nebo pro ty, kteří Operu zkusili, ale nějak si s ním nerozuměli. Také si jej mohou přečíst uživatelé, kteří Operu už dlouho používají a třeba se dozvědí něco nového 🙂 . Minule vyšel úvod do tohoto seriálu a dnes tu máme první díl. Originál v angličtině si můžete přečíst na operalover.tntluoma.com.

Martin Buchta | Kategorie: Internet, IT
| Počet zobrazení: 1337

← Líbil se vám článek? Podělte se o něj s přáteli!

 
 


Doporučuji

Osobní blog Dominika Fryče

Podnikový ekonomický software Money se přizpůsobí potřebám vaší společnosti!

Pro efektivní řešení mezd je ideální komplexní mzdový systém Vema.

Tip na spolehlivý podnikový crm systém Altus Vario.

Pro efektivní správu projektů i kontaktů doporučujeme využívat CRM řešení eWay-CRM.

Chytrý mobilní telefon Apple iPhone nabízí vysoký výkon bez kompromisů.

Chcete si vést pohodlně účetnictví online? Se službou iDoklad je to snadné!

 
Více v Internet, IT
Jak převést certifikát ve formátu .PFX do Java KeyStore (JKS) a opačně?

Těžko tomu věřit, ale Java a .NET svět jsou kompatibilní. Proto se dnes naučíme konvertovat Java KeyStore (JKS) na .pfx...

Zavřít