Jak si zamilovat Operu za 30 dní | Buchtič blog o IT a PC

... je jedním z nejnavštěvovanějších tuzemských blogů zabývajících se IT a češtinami do programů a her. Pokud máte problém nejen
s počítačem pravděpodobně u mě naleznete řešení, případně si o něj napište. Zajímám se rovněž o herní průmysl a internet věcí - každý produkt pořádně prověřím. Přiblížíme si tvorbu webových prezentací a budeme cestovat po světě skrz Google Earth. »

 

Jak si zamilovat Operu za 30 dní

9 Lis 2005

Ještě stále používáte tu děravou aplikaci, která si říká prohlížeč? Nebo používáte Šnekose s minimálně 100pluginy? Přemýšleli jste někdy nad tím, že by mohli zkusit jiný prohlížeč? Pokud vám váš současný prohlížeč vyhovuje a nechcete ani zkusit něco jiné, raději dál nečtěte 😉 .

Na webu operacesky.net začíná vycházet návod o tom, jak si zamilovat Operu. Určený je spíše pro ty, kteří používají jiný prohlížeč a chtěli by vyzkoušet něco jiného nebo pro ty, kteří Operu zkusili, ale nějak si s ním nerozuměli. Také si jej mohou přečíst uživatelé, kteří Operu už dlouho používají a třeba se dozvědí něco nového 🙂 . Minule vyšel úvod do tohoto seriálu a dnes tu máme první díl. Originál v angličtině si můžete přečíst na operalover.tntluoma.com.

Martin Buchta | Kategorie: Internet, IT
| Počet zobrazení: 937

← Líbil se vám článek? Podělte se o něj s přáteli!

 
 

Více v ESET Remote Administrator
Jak vzdáleně odinstalovat McAfee Security Scan Plus pomocí ERA?

McAfee Security Scan Plus je bloatware, který se do počítače natáhne automaticky pokud si nedáte pozor při instalaci bezplatných aplikací...

Zavřít