Jak si zamilovat Operu za 30 dní | Buchtič blog o IT a PC

... je jedním z nejnavštěvovanějších tuzemských blogů zabývajících se IT a češtinami do programů a her. Pokud máte problém nejen
s počítačem pravděpodobně u mě naleznete řešení, případně si o něj napište. Zajímám se rovněž o herní průmysl a internet věcí - každý produkt pořádně prověřím. Přiblížíme si tvorbu webových prezentací a budeme cestovat po světě skrz Google Earth. »

 

Jak si zamilovat Operu za 30 dní

9 Lis 2005

Ještě stále používáte tu děravou aplikaci, která si říká prohlížeč? Nebo používáte Šnekose s minimálně 100pluginy? Přemýšleli jste někdy nad tím, že by mohli zkusit jiný prohlížeč? Pokud vám váš současný prohlížeč vyhovuje a nechcete ani zkusit něco jiné, raději dál nečtěte 😉 .

Na webu operacesky.net začíná vycházet návod o tom, jak si zamilovat Operu. Určený je spíše pro ty, kteří používají jiný prohlížeč a chtěli by vyzkoušet něco jiného nebo pro ty, kteří Operu zkusili, ale nějak si s ním nerozuměli. Také si jej mohou přečíst uživatelé, kteří Operu už dlouho používají a třeba se dozvědí něco nového 🙂 . Minule vyšel úvod do tohoto seriálu a dnes tu máme první díl. Originál v angličtině si můžete přečíst na operalover.tntluoma.com.

Martin Buchta | Kategorie: Internet, IT
| Počet zobrazení: 702

← Líbil se vám článek? Podělte se o něj s přáteli!

 
  • Proč říkáš Firefoxu "Šnekos"? Protože je pomalý? Ale rychlost není vše. Taky už nikdo nepoužívá MS-DOS, přestože se nastarvol za pár sekund, čekáme klidně i minutu než se načte OS, ale prohlížeč chceme mít spuštěný během jedné sekundy.

    BTW: Firefox 1.5 a Opera 8 se u mě startují stejně dlouho dobu.

  • Re: ŠnekosPřesně tak, přezdívka šnekos je od toho, že je pomalý. Když je Opera spuštená za necelých 8 sekund a FF startuje víc jak 20sekund, to semi fakt zdá celkem dlouho. To i IE je spuštěné dřív než FF. Proto Šnekos

  • To je jasné, že je IE spuštěné rychleji než Opera a Firefox, když už při spouštění Windows je většina IE natáhlá v Ramce. Opera mě o tolik rychlá nepřijde, ale by to byla taková extra výhoda.

  • Re: AcciTo že je IE spuštené rychleji než Opera sem neřekl. Sem říkal, že je puštěné dřív než FF. Nechápz, jak Opera s tolika věcmi může být spuštěná o mnoho rychleji než FF bez ničeho.

 

Více v Češtiny
Česká lokalizace Microsoft Outlook pro iOS se nepovedla

Nedávno jsme si ukázali, že outsourcování překladu aplikací a her má také své stinné stránky. Čerstvým důkazem je nově vydaný...

Zavřít