Jak si zamilovat Operu za 30 dní | Buchtič blog o IT a PC Buchtič blog

... je jedním z nejnavštěvovanějších tuzemských blogů zabývajících se IT a češtinami do programů a her. Pokud máte problém nejen
s počítačem pravděpodobně u mě naleznete řešení, případně si o něj napište. Zajímám se rovněž o herní průmysl a internet věcí - každý produkt pořádně prověřím. Přiblížíme si tvorbu webových prezentací a budeme cestovat po světě skrz Google Earth. »

 

Jak si zamilovat Operu za 30 dní

9 Lis 2005

Ještě stále používáte tu děravou aplikaci, která si říká prohlížeč? Nebo používáte Šnekose s minimálně 100pluginy? Přemýšleli jste někdy nad tím, že by mohli zkusit jiný prohlížeč? Pokud vám váš současný prohlížeč vyhovuje a nechcete ani zkusit něco jiné, raději dál nečtěte 😉 .

Na webu operacesky.net začíná vycházet návod o tom, jak si zamilovat Operu. Určený je spíše pro ty, kteří používají jiný prohlížeč a chtěli by vyzkoušet něco jiného nebo pro ty, kteří Operu zkusili, ale nějak si s ním nerozuměli. Také si jej mohou přečíst uživatelé, kteří Operu už dlouho používají a třeba se dozvědí něco nového 🙂 . Minule vyšel úvod do tohoto seriálu a dnes tu máme první díl. Originál v angličtině si můžete přečíst na operalover.tntluoma.com.

Martin Buchta | Kategorie: Internet, IT

← Líbil se vám článek? Podělte se o něj s přáteli!