Jak odstranit reklamu z Windows Live Messengeru | Buchtič blog o IT a PC

... je jedním z nejnavštěvovanějších tuzemských blogů zabývajících se IT a češtinami do programů a her. Pokud máte problém nejen
s počítačem pravděpodobně u mě naleznete řešení, případně si o něj napište. Zajímám se rovněž o herní průmysl a internet věcí - každý produkt pořádně prověřím. Přiblížíme si tvorbu webových prezentací a budeme cestovat po světě skrz Google Earth. »

 

Jak odstranit reklamu z Windows Live Messengeru

20 Čvc 2007

Určitě Vás někdy napadlo, zda by nešla reklama z WLM odstranit, a protože tu návod na odstranění reklam v oficiálním ICQ klientovi (5,6) už byl, takže nyní tu pro Vás mám návod na odstranění reklamy z kvalitního klienta protokolu MSN, Windows Live Messengeru (dále jen WLM), kterému ICQ nesahá ani po kotníky.

Odstranění reklamy provedeme pomocí utility A-Patch. A-Patch není pouze jednoúčelovým nástrojem pro odstranění reklam jako BannerKiller nebo BannerRemover pro ICQ, ale umí také přidat další hry, odstranit nepotřebná tlačítka a další položky, které mohou překážet nebo jsou zbytečné, protože je nepotřebujete. Jak jsem uvedl, nejedná se o laciný nástroj, takže všechny provedené změny lze bezpečně vrátit.

A-Patch úvodní obrazovka

A-Patch podporuje 71 možností jak si WLM upravit. Z toho 30 v kontakt listu, 31 v okně zprávy a dalších 6 ve skupině různé, mezi které patří např. instalace pluginu do Winampu pro zobrazování aktuálně přehrávané zprávy jako stavová zpráva ve WLM. Ovládání programu je jednoduché a ke každé položce je popis dostupný popisek, co ta či ona funkce způsobí. Na závěr jen kliknete na Apply, předtím se ujistěte, že je WLM vypnut, a poté si už jen můžete vychutnávat komfort bez reklam a zbytečných tlačítek.

Výhodou je podpora uložení/načtení předdefinovaných nastavení, takže pokud neumíte moc dobře anglicky, tak jsem pro Vás připravil nastavení, které odstraní všechny reklamy, stahujte tady. Stažený archiv rozbalte do libovolné složky a v programu soubor s příponou *.ads načtěte pomocí tlačítka Load settings.

A-Patch je jednoznačně kvalitní nástroj se spoustou možností a pomocí něj si přizpůsobíte WLM svým potřebám. Navíc je dostupný také pro poslední beta verzi s označením 8.5. Pokud si chcete prohlédnout jak může po úpravě Liveko vypadat, mrkněte se sem. Kontaktů mám málo, protože MSN je málo rozšířené. Pokud MSN máte a nemám na Vás kontakt, dejte vědět.

Martin Buchta | Kategorie: Internet, IT
| Počet zobrazení: 2392

← Líbil se vám článek? Podělte se o něj s přáteli!

 
 


Doporučuji

Osobní blog Dominika Fryče

Podnikový ekonomický software Money se přizpůsobí potřebám vaší společnosti!

Pro efektivní řešení mezd je ideální komplexní mzdový systém Vema.

Tip na spolehlivý podnikový crm systém Altus Vario.

eWay-CRM je spolehlivý software pro řízení projektů. Vyzkoušejte zdarma!

Chytrý mobilní telefon Apple iPhone nabízí vysoký výkon bez kompromisů.

Chcete si vést pohodlně účetnictví online? Se službou iDoklad je to snadné!

 
Více v Internet, IT
Jak v Internet Explorer skrýt tlačítko, které otevírá Microsoft Edge

Microsoft se neustále snaží tlačit uživatele k používání prohlížeče Microsoft Edge. S příchodem aktualizace označené jako Creators Update propašoval do...

Zavřít