iPhone 5 letos nebude, jen inovovaný 4S + fotografie | Buchtič blog o IT a PC

... je jedním z nejnavštěvovanějších tuzemských blogů zabývajících se IT a češtinami do programů a her. Pokud máte problém nejen
s počítačem pravděpodobně u mě naleznete řešení, případně si o něj napište. Zajímám se rovněž o herní průmysl a internet věcí - každý produkt pořádně prověřím. Přiblížíme si tvorbu webových prezentací a budeme cestovat po světě skrz Google Earth. »

 

iPhone 5 letos nebude, jen inovovaný 4S + fotografie

28 Zář 2011

Pro všechny fanoušky Steva a kultu nakousnutého jablka mám pravděpodobně špatnou zprávu. iPhone 5, na který tak všichni čekáte, letos na pultech iStorů nebude. Potvrdili to přímo čínští výrobci, kteří pro Apple vyrábějí komponenty a zároveň dodávají, že letos přijde mírně poupravený a ošulený iPhone 4S.

Tím se Apple vrací do starých kolejí jako v případě modelu 3G a 3GS. Nový model bude tedy vydávat každé dva roky a v mezidobí přichystá drobný facelift, čímž Apple kopíruje praxi z automobilového průmyslu, jen trochu poapplovsku.

Apple si je moc dobře vědom nedostupnosti nového modelu v letošním roce a především svého klesající podíl v USA a dalších zemích, proto se snaží, seč může a žaluje kohokoli (zejména Samsung má v oblibě), jen aby konkurenci znevýhodnil a ovečky mu neutíkali k lépe vybaveným telefonům. Jenže to mu moc dobře nejde a ani faceliftovaný iPhone 4S mu nepomůže. Racionálně uvažující osoba si nekoupí hranatý zastaralý kus hardwaru s ještě zastaralejším systémem za přemrštěnou cenu.

Opravdu jsem zvědav, jak se s touto informací (až ji výhledově zaregistrují) popasují české eshopy v čele s Mironetem, které už dobrý týden mají iPhone 5 v nabídce a masírují zákazníky brzkou dostupností.

K dispozici jsou také fotografie několika komponent iPhone 4S.

Zdroj: ARN

Martin Buchta | Kategorie: Mobil & tablet
| Počet zobrazení: 1151

← Líbil se vám článek? Podělte se o něj s přáteli!

 
 

Více v ESET Remote Administrator
Jak vzdáleně odinstalovat McAfee Security Scan Plus pomocí ERA?

McAfee Security Scan Plus je bloatware, který se do počítače natáhne automaticky pokud si nedáte pozor při instalaci bezplatných aplikací...

Zavřít