Infografika: Světový den zálohování | Buchtič blog o IT a PC Buchtič blog

... je jedním z nejnavštěvovanějších tuzemských blogů zabývajících se IT a češtinami do programů a her. Pokud máte problém nejen
s počítačem pravděpodobně u mě naleznete řešení, případně si o něj napište. Zajímám se rovněž o herní průmysl a internet věcí - každý produkt pořádně prověřím. Přiblížíme si tvorbu webových prezentací a budeme cestovat po světě skrz Google Earth. »

 

Infografika: Světový den zálohování

31 Bře 2013

Pravidelně zálohuje svá data pouze 28 % uživatelů a drtivá většina důvěřuje pevnému disku ve svém počítači. Na jednu stranu proč ne, poruchovost se u nových disků drží na úrovni 3%, ovšem se stářím logicky roste a již po třech letech dosahuje 6 %. Teď se zamyslete, jak dlouho máte svůj disk v počítači? Zpravidla je možné data obnovit, ale bude vás to stát čas i peníze.

Ne, dnes opravdu není Apríl. Právě naopak, na 31. 3. připadá Světový den zálohování. Nemáte tedy lepší příležitost, kdy začít se zálohováním rodinných fotografií, videí z dovolené i důležitých dokumentů jako jsou seminární, bakalářské nebo diplomové práce.

Infografika: World backup day 2013

 

Zálohujete, a pokud ano jak? Důvěřujete cloudovým úložištím (SkyDrive, Google Drive, Dropbox…) nebo dáváte přednost pevným diskům, síťovým storage (NAS) případně nedáte stále dopustit na optická média?

Martin Buchta | Kategorie: Internet, IT

← Líbil se vám článek? Podělte se o něj s přáteli!