Infografika: Světový den zálohování | Buchtič blog o IT a PC

... je jedním z nejnavštěvovanějších tuzemských blogů zabývajících se IT a češtinami do programů a her. Pokud máte problém nejen
s počítačem pravděpodobně u mě naleznete řešení, případně si o něj napište. Zajímám se rovněž o herní průmysl a internet věcí - každý produkt pořádně prověřím. Přiblížíme si tvorbu webových prezentací a budeme cestovat po světě skrz Google Earth. »

 

Infografika: Světový den zálohování

31 Bře 2013

Pravidelně zálohuje svá data pouze 28 % uživatelů a drtivá většina důvěřuje pevnému disku ve svém počítači. Na jednu stranu proč ne, poruchovost se u nových disků drží na úrovni 3%, ovšem se stářím logicky roste a již po třech letech dosahuje 6 %. Teď se zamyslete, jak dlouho máte svůj disk v počítači? Zpravidla je možné data obnovit, ale bude vás to stát čas i peníze.

Ne, dnes opravdu není Apríl. Právě naopak, na 31. 3. připadá Světový den zálohování. Nemáte tedy lepší příležitost, kdy začít se zálohováním rodinných fotografií, videí z dovolené i důležitých dokumentů jako jsou seminární, bakalářské nebo diplomové práce.

Infografika: World backup day 2013

 

Zálohujete, a pokud ano jak? Důvěřujete cloudovým úložištím (SkyDrive, Google Drive, Dropbox…) nebo dáváte přednost pevným diskům, síťovým storage (NAS) případně nedáte stále dopustit na optická média?

Martin Buchta | Kategorie: Internet, IT
| Počet zobrazení: 2602

← Líbil se vám článek? Podělte se o něj s přáteli!

 
 


Doporučuji

Osobní blog Dominika Fryče

Podnikový ekonomický software Money se přizpůsobí potřebám vaší společnosti!

Pro efektivní řešení mezd je ideální komplexní mzdový systém Vema.

Tip na spolehlivý podnikový crm systém Altus Vario.

Pro efektivní správu projektů i kontaktů doporučujeme využívat CRM řešení eWay-CRM.

Chytrý mobilní telefon Apple iPhone nabízí vysoký výkon bez kompromisů.

Chcete si vést pohodlně účetnictví online? Se službou iDoklad je to snadné!

 
Více v Internet, IT
Jak převést certifikát ve formátu .PFX do Java KeyStore (JKS) a opačně?

Těžko tomu věřit, ale Java a .NET svět jsou kompatibilní. Proto se dnes naučíme konvertovat Java KeyStore (JKS) na .pfx...

Zavřít