Infografika: Real Racing 3 - nejúspěšnější závodní hra pro iPhone/iPad je zdarma | Buchtič blog o IT a PC

... je jedním z nejnavštěvovanějších tuzemských blogů zabývajících se IT a češtinami do programů a her. Pokud máte problém nejen
s počítačem pravděpodobně u mě naleznete řešení, případně si o něj napište. Zajímám se rovněž o herní průmysl a internet věcí - každý produkt pořádně prověřím. Přiblížíme si tvorbu webových prezentací a budeme cestovat po světě skrz Google Earth. »

 

Stačily pouhé dva týdny od uvedení Real Racing 3 pro mobilní platformu iOS k tomu, aby překonal předchozí díly a stal se nejúspěšnější závodní hrou. Přesto, že názory na freemium model, tedy In-App nákupy, se různí, přesto Real Racing 3 obsadil na AppStore pozici #1 v 90 zemích a podle mnohých recezentů se jedná o nejlepší závodní hru dosud.

Popularitu aplikace potvrzují také další statistiky. Každý den hráči závoděním stráví přibližně 25 minut a všichni dohromady uskuteční více jak 25 milionů závodů. A co vy, jak Real Racing 3 hodnotíte?

Infografika: Real Racing 3

Stáhnout Real Racing 3

Zdroj: Electonics Arts

Martin Buchta | Kategorie: Mobil & tablet
| Počet zobrazení: 2531

← Líbil se vám článek? Podělte se o něj s přáteli!

 
 

Více v ESET Remote Administrator
Jak vzdáleně odinstalovat McAfee Security Scan Plus pomocí ERA?

McAfee Security Scan Plus je bloatware, který se do počítače natáhne automaticky pokud si nedáte pozor při instalaci bezplatných aplikací...

Zavřít