Infografika: Co návštěvníci požadují od e-shopu | Buchtič blog o IT a PC

... je jedním z nejnavštěvovanějších tuzemských blogů zabývajících se IT a češtinami do programů a her. Pokud máte problém nejen
s počítačem pravděpodobně u mě naleznete řešení, případně si o něj napište. Zajímám se rovněž o herní průmysl a internet věcí - každý produkt pořádně prověřím. Přiblížíme si tvorbu webových prezentací a budeme cestovat po světě skrz Google Earth. »

 

Infografika: Co návštěvníci požadují od e-shopu

25 Srp 2012

Asociace pro elektronickou komerci (APEK) prováděla ve spolupráci s agenturou Mediaresearch průzkum týkající se požadavků, které mají spotřebitelé na e-shop. Seznamte se s důvody, které návštěvníky donutí provést objednávku právě u vás, resp. zjistěte, proč u vás nikdo v přehledné infografice.

Z výsledků studie vyplývá, že při nákupu v elektronických obchodech návštěvníci nejvíce požadují kompletní informace o produktu včetně galerie kvalitních obrázků. Dobře popsané informace u jednotlivých výrobků pokládá za důležité 91 % zákazníků, kvalitní fotografie jsou klíčové pro 87 % nakupujících.

Proč jako majitelé a provozovatelé elektronických obchodů stále ignorujete zásadní věci a přicházíte zcela zbytečně o zákazníky a příjmy? Pokud zákazníkovi nedodáte potřebné informace nebo jen zbytečně komplikujete proces objednání otravnou registrací, potenciální zákazník odejde ke konkurenci. Přitom se dost často jedná o drobnosti, které lze snadno a rychle odstranit.

Uvědomte si, že prodáváte psaným textem. Proto nezapomínejte na to, že pro  upoutání zákazníka na webu máte pouhých 6 vteřin.

Infografika: Co zákazníci očekávají od eshopu

Martin Buchta | Kategorie: Internet, IT Tipy
| Počet zobrazení: 2453

← Líbil se vám článek? Podělte se o něj s přáteli!

 
 

Více v ESET Remote Administrator
Jak vzdáleně odinstalovat McAfee Security Scan Plus pomocí ERA?

McAfee Security Scan Plus je bloatware, který se do počítače natáhne automaticky pokud si nedáte pozor při instalaci bezplatných aplikací...

Zavřít