Ikonky iCandy Junior | Buchtič blog o IT a PC Buchtič blog

... je jedním z nejnavštěvovanějších tuzemských blogů zabývajících se IT a češtinami do programů a her. Pokud máte problém nejen
s počítačem pravděpodobně u mě naleznete řešení, případně si o něj napište. Zajímám se rovněž o herní průmysl a internet věcí - každý produkt pořádně prověřím. Přiblížíme si tvorbu webových prezentací a budeme cestovat po světě skrz Google Earth. »

 

Ikonky iCandy Junior

26 Říj 2006

iCandy JuniorNa webu iconaholic.com naleznete několik balíčků velmi pěkných ikonek (a nejen to), které můžete použít k vylepšení Vašeho operačního systému.

Ikonky jsou ke stažení pro Windows a Mac, ale bohužel nejsou v žádném balíčku, který by tyto ikonky ve Windows nastavil (např. TuneUp, na nějž zde naleznete i češtinu nebo Icon Packager od Stardocku). Pro ty z Vás, kterým se nechtějí ikonky ručně přenastavovat, sem připravil balíček ikonek pro TuneUp, který rychle ikonky přenastaví. Použity jsou ikonky z balíku iCandy Junior a iCandy Junior Filetypes. Balíček ikonek si samozřejmě můžete v TuneUpu upravit podle svých představ.

Download balíčku ikonek

Martin Buchta | Kategorie: Internet, IT

← Líbil se vám článek? Podělte se o něj s přáteli!