Ikonky iCandy Junior | Buchtič blog o IT a PC

... je jedním z nejnavštěvovanějších tuzemských blogů zabývajících se IT a češtinami do programů a her. Pokud máte problém nejen
s počítačem pravděpodobně u mě naleznete řešení, případně si o něj napište. Zajímám se rovněž o herní průmysl a internet věcí - každý produkt pořádně prověřím. Přiblížíme si tvorbu webových prezentací a budeme cestovat po světě skrz Google Earth. »

 

Ikonky iCandy Junior

26 Říj 2006

iCandy JuniorNa webu iconaholic.com naleznete několik balíčků velmi pěkných ikonek (a nejen to), které můžete použít k vylepšení Vašeho operačního systému.

Ikonky jsou ke stažení pro Windows a Mac, ale bohužel nejsou v žádném balíčku, který by tyto ikonky ve Windows nastavil (např. TuneUp, na nějž zde naleznete i češtinu nebo Icon Packager od Stardocku). Pro ty z Vás, kterým se nechtějí ikonky ručně přenastavovat, sem připravil balíček ikonek pro TuneUp, který rychle ikonky přenastaví. Použity jsou ikonky z balíku iCandy Junior a iCandy Junior Filetypes. Balíček ikonek si samozřejmě můžete v TuneUpu upravit podle svých představ.

Download balíčku ikonek

Martin Buchta | Kategorie: Internet, IT
| Počet zobrazení: 1120

← Líbil se vám článek? Podělte se o něj s přáteli!

 
  • Předem se omlouvám za OT, ale jestli si myslíš, že budeš lepší než já (viz http://lusy22.sblog.cz/2006/10/22/650), tak tě musím vyvést s omylu – tu animovanou ikonku vyhraju JÁ :-D.

  • Dík, hezky ikonky. 🙂

  • je to tu celkem dobre az na to ze bych si chtela udelat vlastní ikonku a tady to nejde

 

Více v Češtiny
Česká lokalizace Microsoft Outlook pro iOS se nepovedla

Nedávno jsme si ukázali, že outsourcování překladu aplikací a her má také své stinné stránky. Čerstvým důkazem je nově vydaný...

Zavřít