ICQ smajlíci jsou sexy, chcete je přidat do IM Trillian? | Buchtič blog o IT a PC

... je jedním z nejnavštěvovanějších tuzemských blogů zabývajících se IT a češtinami do programů a her. Pokud máte problém nejen
s počítačem pravděpodobně u mě naleznete řešení, případně si o něj napište. Zajímám se rovněž o herní průmysl a internet věcí - každý produkt pořádně prověřím. Přiblížíme si tvorbu webových prezentací a budeme cestovat po světě skrz Google Earth. »

 

ICQ smajlíci jsou sexy, chcete je přidat do IM Trillian?

11 Úno 2006

Nelíbí se vám originální ICQ klient, který obsahuje reklamy, je náročný a těžkopádný? Používáte místo něj Trillian, ale chtěli byste, aby se vám zobrazovali ICQ smajlíci *THUMS UP*, *DRINK* a další? Žádný problém, čtěte dále a zjistítě, jak implantovat ICQ smajlíky do svého Trillianu. Dále je možné přidat také Skype smajlíky, Windows Live, Jabber a další.

ICQ smajlíci1. Z devianART si stáhněte ICQ5 smilie-set for trillian. Archiv rozbalte do adresáře „Trillian->stixe->plugins“ a v nastavení výchozího skinu vyberte ICQ5 smajlíky. Má to, ale jednu nevýhodu. Tím budete mít k dispozici pouze ICQ smajlíky a to nepřeberné množství smajlíků, které Trillian obsahuje, nebude k dispozici. Nezoufejte, ještě není vše ztraceno. Pokračujte na návod pro pokročilé uživatele.

2. Tento problém lze snadno vyřešit tím, že obsah souboru main.xml, který je v archivu s ICQ smajlíky, zkopírujete do souboru main.xml v adresáři TP21Emoticons-16×16 s výchozími smajlíky, resp. zkopírujte text mezi tagy <prefs> </prefs>. Upozornění: Pouze pro pokročilé uživatele, což nejspíš ti co Trillian používají, jsou.

Pokud se vám do toho nechce a nebo nejste profík, použijte moji distribuci Trillian Cordillera packu s ICQ smajlíky. Distribuci stáhnete z mého webu. Stažený archiv rozbalíte do již zmíněné adresáře plugins a přepíšete původní soubory. Nejdřív si klidně můžete prohlédnout všechny smajlíky, které archiv obsahuje.

Poznámka: Původní návod byl sepsán v roce 2006 na verzi Trillian 3, ale rovněž jej lze aplikovat na současnou verzi Trillianu Astra, resp. Trillian 5.

Aktualizace [Skype smajlíci]

Pokud byste chtěli sbírku smajlíků rozšířit o další, není problém. K dispozici jsou kromě ICQ 5.1 smajlíků, také smajlíci z ICQ 4, Skype, Yahoo, Windows Live Messenger, AIM či Jabber. Instalace je stejná jako u výše uvedených ICQ smajlíků.

Martin Buchta | Kategorie: Internet, IT Tipy
| Počet zobrazení: 8133

← Líbil se vám článek? Podělte se o něj s přáteli!

 
 


Doporučuji

Osobní blog Dominika Fryče

Podnikový ekonomický software Money se přizpůsobí potřebám vaší společnosti!

Pro efektivní řešení mezd je ideální komplexní mzdový systém Vema.

Tip na spolehlivý podnikový crm systém Altus Vario.

eWay-CRM je spolehlivý software pro řízení projektů. Vyzkoušejte zdarma!

Chytrý mobilní telefon Apple iPhone nabízí vysoký výkon bez kompromisů.

Chcete si vést pohodlně účetnictví online? Se službou iDoklad je to snadné!

 
Více v Internet, IT
Jak převést certifikát ve formátu .PFX do Java KeyStore (JKS) a opačně?

Těžko tomu věřit, ale Java a .NET svět jsou kompatibilní. Proto se dnes naučíme konvertovat Java KeyStore (JKS) na .pfx...

Zavřít