Google Earth je česky | Buchtič blog o IT a PC Buchtič blog

... je jedním z nejnavštěvovanějších tuzemských blogů zabývajících se IT a češtinami do programů a her. Pokud máte problém nejen
s počítačem pravděpodobně u mě naleznete řešení, případně si o něj napište. Zajímám se rovněž o herní průmysl a internet věcí - každý produkt pořádně prověřím. Přiblížíme si tvorbu webových prezentací a budeme cestovat po světě skrz Google Earth. »

 

Google Earth je česky

10 Kvě 2007

Internetový vyhledávač Google včera vydal novou beta verzi, oblíbeného programu pro prohlížení satelitních snímků s možností 3D modelů budov, s označením verze 4.1.7076.4458. Mezi významné novinky patří přidání tlačítka pro zobrazení aktuální polohy v Google Maps a přidání podpory dalších jazyků instalátoru a samotného rozhraní programu. Mezi nově přidané jazyky patří Portugalština, Holandština, Ruština, Polština, Korejština, Arabština a po roce kdy GE podporuje vícejazykové rozhraní, dokonce i čeština.

Mezi další novinky patří dialog s Tipy dne známý z mnoha jiných programů, který se zobrazuje při každém spuštění programů (samozřejmě lze vypnout v menu Nápověda), změna položky Startovního umístění mapy, která se nyní zobrazuje v osobních záložkách a korektní fungování zařízení SpaceNavigator pod operačním systémem Mac.

Související články:

Martin Buchta | Kategorie: Google Earth

← Líbil se vám článek? Podělte se o něj s přáteli!