Google Earth je česky | Buchtič blog o IT a PC

... je jedním z nejnavštěvovanějších tuzemských blogů zabývajících se IT a češtinami do programů a her. Pokud máte problém nejen
s počítačem pravděpodobně u mě naleznete řešení, případně si o něj napište. Zajímám se rovněž o herní průmysl a internet věcí - každý produkt pořádně prověřím. Přiblížíme si tvorbu webových prezentací a budeme cestovat po světě skrz Google Earth. »

 

Google Earth je česky

10 Kvě 2007

Internetový vyhledávač Google včera vydal novou beta verzi, oblíbeného programu pro prohlížení satelitních snímků s možností 3D modelů budov, s označením verze 4.1.7076.4458. Mezi významné novinky patří přidání tlačítka pro zobrazení aktuální polohy v Google Maps a přidání podpory dalších jazyků instalátoru a samotného rozhraní programu. Mezi nově přidané jazyky patří Portugalština, Holandština, Ruština, Polština, Korejština, Arabština a po roce kdy GE podporuje vícejazykové rozhraní, dokonce i čeština.

Mezi další novinky patří dialog s Tipy dne známý z mnoha jiných programů, který se zobrazuje při každém spuštění programů (samozřejmě lze vypnout v menu Nápověda), změna položky Startovního umístění mapy, která se nyní zobrazuje v osobních záložkách a korektní fungování zařízení SpaceNavigator pod operačním systémem Mac.

Související články:

Martin Buchta | Kategorie: Google Earth
| Počet zobrazení: 1059

← Líbil se vám článek? Podělte se o něj s přáteli!

 
 

Více v ESET Remote Administrator
Jak vzdáleně odinstalovat McAfee Security Scan Plus pomocí ERA?

McAfee Security Scan Plus je bloatware, který se do počítače natáhne automaticky pokud si nedáte pozor při instalaci bezplatných aplikací...

Zavřít