Foxmail 6.5 je finální a čeština také (aktualizováno) | Buchtič blog o IT a PC

... je jedním z nejnavštěvovanějších tuzemských blogů zabývajících se IT a češtinami do programů a her. Pokud máte problém nejen
s počítačem pravděpodobně u mě naleznete řešení, případně si o něj napište. Zajímám se rovněž o herní průmysl a internet věcí - každý produkt pořádně prověřím. Přiblížíme si tvorbu webových prezentací a budeme cestovat po světě skrz Google Earth. »

 

Foxmail 6.5 je finální a čeština také (aktualizováno)

6 Srp 2011

FoxmailNedávno vydali soudruzi v číně finální verzi poštovního klienta Foxmail. Neváhal jsem a připravil aktualizovaný překlad pro verzi 6.5 build 022. Za tu dobu, co byl Fox beta verzí, přibylo spoustu novinek. Za zmínku stojí podpora IMAP, to-do list, přizpůsobení vzhledu a zvýšení kompatibility s Windows Vista (na Windows 7 funguje bez problému také), optimalizace startu a spousta další optimalizací umožňující rychlejší běh programu. Češtinu můžete jako vždy stahovat na mém webu.

Aktualizace

Nedávno byla vydána nová verze s označením 6.5 build 026. Proto jsem aktualizoval češtinu, ve které jsem opravil několik překlepů a chybek. Navíc instalátor češtiny odstraní čínské šablony, takže vám nebudou překážet.

Martin Buchta | Kategorie: Češtiny
| Počet zobrazení: 1937

← Líbil se vám článek? Podělte se o něj s přáteli!

 
 • Juradoma

  Musím konstatovat, že soudruzi z Číny jsou značně šikovní 🙂 Foxmail je bezkonkurenčně rychlý,výborná možnost nastavování a různých vychytávek. Tobě Buchtiči díky za perfektní překlad!

 • Josefek

  Buchtiči, při pokusu o stažení se mi tam ukázal vir!
  Používám Eset s.s.

 • [2] Běžný problém, že antiviry NSIS instalátory detekují občas jako vir a hlásí falešný poplach. Doporučuji po dobu instalace pozastavit rezidentní ochranu.

 • Jj.. taky mi to ukazalo vir.. testnul jsem to avastem a nic.. takze pravdepodobne je vse ok… diky

 • PKALI

  Zdravim. Diky za překlad. Chci jen sdělit svou zkušenost s Foxmail. Je to dobrej klient.
  Drobna chybka – v šablonách neumim předdefinovat
  znakovou sadu a tak, když někomu píšete a zapomenete přecvaknout na středoevropský, diakritika jaksi neprojde…
  Rovněž diakritika ve jménech odesílatelů jaksi nefachá. Mobilita kopírováním celého adresáře je ovšem parádní. Zdar

 • JP

  [5] Šablony jsem smazal (adresář/složka Template) a vytvořil si nové (Nástroje-Správce šablon-vybrat sekci, kde chci vytvořit šablonu -menu Šablona-typ šablony HTML/text, zapsat, co chci a Uložit) a ty mi fungují ke spokojenosti.
  S diakritikou taky nemám problém – co máš za verzi?

 • JP

  Aha, já to zkoušel na 6.5beta2… Té nešlo vyhledávání, tak jsem zkusil 6.5 final a opravdu, kódování je nastaveno na západoevropské. Naštěstí stejný problém měli v Rusku, a tam jsou programátorští borci – pro FoxMail 6.5 final (build 022) existuje patch – http://russianfoxmail.at.ua…r.exe – nespouštěj Fox, spusť patch, další je (doufám) jasné. Zálohu patch nedělá, ale vypadá to dobře…

  Diakrtitika ve jménech odesílatelů selhává, pokud se jméno bere z kontaktů. Odškrtl jsem v nastavení, aby se toto nepřebíralo a je klid.

 • MV

  Ahoj, právě jsem si nainstaloval Foxmail i češtinu, ale nevím, jak ji do toho dostat… Pořád to mám v číštině a té jaksi nerozumím. Poraďte prosím.

 • [8] MV: Pokud jste určitě instaloval češtinu do složky s programem, tak zřejmě nedošlo ke smazání čínského jazykového balíčku. Takže soubor chinese.lng smažte ručně.

 • PePa

  Zatím se s ním seznamuji. Pro moje potřeby dobrý program, JEN se bohužel musí při psaní každé nové zprávy nastavit kódování, protože je tam nastaveno natvrdo Západoevropské jazyky a provedenou změnu si NEPAMATUJE! A navíc při vytváření šablony není možnost kódování v seznamu funkcí.
  A zkusil jsem i odkaz na ten ruský patch, ale ten se hlásí jako foxmail_6_15_201_22_patcher a Foxmail.exe vůbec nenačte!

 • [10] A čemu vám vadí, že je defaultně u zprávy nastaveno západoevropské kódování? Diakritice rozhodně ne

 • PePa

  Vážně? V tom případě nevím, jak je možně, že když jsem si poslal na svoji adresu pokusný text a postupně vyzkoušel zatrhnout jiné kódování, že přijaté zprávy opět Foxmailem vypadaly různě?!? Poslal jsem Vám zprávu se screenshoty.

 

Více v ESET Remote Administrator
Jak vzdáleně odinstalovat McAfee Security Scan Plus pomocí ERA?

McAfee Security Scan Plus je bloatware, který se do počítače natáhne automaticky pokud si nedáte pozor při instalaci bezplatných aplikací...

Zavřít