EU se s piráty mazlit nebude | Buchtič blog o IT a PC

... je jedním z nejnavštěvovanějších tuzemských blogů zabývajících se IT a češtinami do programů a her. Pokud máte problém nejen
s počítačem pravděpodobně u mě naleznete řešení, případně si o něj napište. Zajímám se rovněž o herní průmysl a internet věcí - každý produkt pořádně prověřím. Přiblížíme si tvorbu webových prezentací a budeme cestovat po světě skrz Google Earth. »

 

EU se s piráty mazlit nebude

13 Pro 2005

Jak sdělil komisař pro obchod při EU, pan Peter Mandelson, bude EU spolu s USA provádět politiku nulové tolerance k pirátství a padělatelství. To samozřejmě vítají představitelé hudebních i filmových vydavatelství a také IFPI. Mandelson to oznámil po první neformální schůzce ekonomických ministrů obou stran minulý týden v Bruselu. Nejefektivnějším způsobem, jak tento nešvar vymýtit, se jim jeví jít společnou cestou a úzce spolupracovat. IFPI věří, že tématem s nejvyšší prioritou bude Čína a Rusko. Vždyť Čína je největším pirátským trhem s hudbou na světě (85% tam prodaných skladeb je nelegálních) a Rusko zase největší exportérem pirátských kopií.
Zdroj: CDR
Můj komentář: stejně jim to nebude nic platné. Dokud bude všechno tak drahé jak je nebo dokud budou mít lidé malé platy, tak s tím stejně nic neudělají. Řekl bych, že Číně a Rusku je nějaké EU úplně ukradená. A co takhle piráti ze Španělska? Na ty asi zapomněli.

Martin Buchta | Kategorie: Internet, IT
| Počet zobrazení: 763
Tagy: ,

← Líbil se vám článek? Podělte se o něj s přáteli!

 
 

Více v ESET Remote Administrator
Jak vzdáleně odinstalovat McAfee Security Scan Plus pomocí ERA?

McAfee Security Scan Plus je bloatware, který se do počítače natáhne automaticky pokud si nedáte pozor při instalaci bezplatných aplikací...

Zavřít