Chcete na Invex 2005 zadarmo? (update) | Buchtič blog o IT a PC

... je jedním z nejnavštěvovanějších tuzemských blogů zabývajících se IT a češtinami do programů a her. Pokud máte problém nejen
s počítačem pravděpodobně u mě naleznete řešení, případně si o něj napište. Zajímám se rovněž o herní průmysl a internet věcí - každý produkt pořádně prověřím. Přiblížíme si tvorbu webových prezentací a budeme cestovat po světě skrz Google Earth. »

 

Chcete na Invex 2005 zadarmo? (update)

11 Říj 2005

Software602 nabízí volné vstupenky na Invex 2005. Více na blogu Jirky Macicha zde.

Update:
Podle návodu na Soft602 jsem si zaregistroval pozvánku na letošní ročník Invexu. Poté mi přišel e-mail s informací o registraci a o tom, že mi 19.10 přijde e-mail s Voucherem602, kterou si vytisknu a předložím v pokladně a dostanu volnou vstupenku.
Jenže včera mi přišel další e-mail ve kterém stálo:
Dobrý den,
vážíme si Vašeho zájmu navštívit veletrh INVEX, ale bohužel jsme při kontrole zjistili, že nejste registrovaným uživatelem produktů Software602, pro které je akce s volnými vstupenkami na INVEX 2005 určena především.
Vzhledem k opakovaným pokusům využít naše akce pro registraci celých školních zájezdů, jsme nuceni přistoupit k omezení posílání volných vstupenek a to tak, že budou v případě potřeby nejdříve uspokojeni registrovaní uživatele našich produktů.
S pozdravem Software602

Z tohoto usuzuji, že žádnou volnou vstupenku nedostanu. No co se dá dělat. Budu si muset vstupenku koupit 🙁
Jen nechápu, proč takhle oblbují lidi. Jenže za to, že si všichni registrovali volné vstupenky, si můžu sami. A co jiného se dalo taky čekat? Když něco zadarmo, tak proč toho nevyužít, že? A tímto gestem si podle mě zákazníky nepřilákají. Právě naopak.

Martin Buchta | Kategorie: Internet, IT
| Počet zobrazení: 957
Tagy: ,

← Líbil se vám článek? Podělte se o něj s přáteli!

 
 

Více v ESET Remote Administrator
Jak vzdáleně odinstalovat McAfee Security Scan Plus pomocí ERA?

McAfee Security Scan Plus je bloatware, který se do počítače natáhne automaticky pokud si nedáte pozor při instalaci bezplatných aplikací...

Zavřít