Chcete na Invex 2005 zadarmo? (update) | Buchtič blog o IT a PC Buchtič blog

... je jedním z nejnavštěvovanějších tuzemských blogů zabývajících se IT a češtinami do programů a her. Pokud máte problém nejen
s počítačem pravděpodobně u mě naleznete řešení, případně si o něj napište. Zajímám se rovněž o herní průmysl a internet věcí - každý produkt pořádně prověřím. Přiblížíme si tvorbu webových prezentací a budeme cestovat po světě skrz Google Earth. »

 

Chcete na Invex 2005 zadarmo? (update)

11 Říj 2005

Software602 nabízí volné vstupenky na Invex 2005. Více na blogu Jirky Macicha zde.

Update:
Podle návodu na Soft602 jsem si zaregistroval pozvánku na letošní ročník Invexu. Poté mi přišel e-mail s informací o registraci a o tom, že mi 19.10 přijde e-mail s Voucherem602, kterou si vytisknu a předložím v pokladně a dostanu volnou vstupenku.
Jenže včera mi přišel další e-mail ve kterém stálo:
Dobrý den,
vážíme si Vašeho zájmu navštívit veletrh INVEX, ale bohužel jsme při kontrole zjistili, že nejste registrovaným uživatelem produktů Software602, pro které je akce s volnými vstupenkami na INVEX 2005 určena především.
Vzhledem k opakovaným pokusům využít naše akce pro registraci celých školních zájezdů, jsme nuceni přistoupit k omezení posílání volných vstupenek a to tak, že budou v případě potřeby nejdříve uspokojeni registrovaní uživatele našich produktů.
S pozdravem Software602

Z tohoto usuzuji, že žádnou volnou vstupenku nedostanu. No co se dá dělat. Budu si muset vstupenku koupit 🙁
Jen nechápu, proč takhle oblbují lidi. Jenže za to, že si všichni registrovali volné vstupenky, si můžu sami. A co jiného se dalo taky čekat? Když něco zadarmo, tak proč toho nevyužít, že? A tímto gestem si podle mě zákazníky nepřilákají. Právě naopak.

Martin Buchta | Kategorie: Internet, IT
Tagy: ,

← Líbil se vám článek? Podělte se o něj s přáteli!