Čeština pro Windows XP/Vista/7 Manager nebude | Buchtič blog o IT a PC Buchtič blog

... je jedním z nejnavštěvovanějších tuzemských blogů zabývajících se IT a češtinami do programů a her. Pokud máte problém nejen
s počítačem pravděpodobně u mě naleznete řešení, případně si o něj napište. Zajímám se rovněž o herní průmysl a internet věcí - každý produkt pořádně prověřím. Přiblížíme si tvorbu webových prezentací a budeme cestovat po světě skrz Google Earth. »

 

Čeština pro Windows XP/Vista/7 Manager nebude

20 Lis 2011

Poslední dobou se mi v emailové schránce nahromadily dotazy ohledně češtiny do nástroje pro vyladění a optimalizaci systému, Vista Manager. Dotazy se občas objevovaly již dříve, ale předtím jsem odpovídal, že jej překládat nebudu z důvodu překladu jiného optimalizačního balíku, TuneUp Utilities.

Nyní jsem měl čas, tak jsem se na četné žádosti zaměřil na možnost přeložení Vista Manageru. Po pokusu o jeho přeložení a následné komunikaci s autorem programu, jsem dospěl k následujícímu závěru. V současnosti není možné program nijak přeložit a podporu více-jazykového rozhraní autor zvažuje a možná se jí dočkáme někdy v budoucích verzích.

Takže program používejte v angličtině nebo zkuste konkurenční TuneUp Utilities, který je dostupný v češtině.

Aktulizace [listopad 2011]

Situace se nezměnila, a proto znovu opakuji: „Windows XP/Vista/7 Manager není možné z technických důvodů lokalizovat.“

Související články

 

Martin Buchta | Kategorie: Češtiny

← Líbil se vám článek? Podělte se o něj s přáteli!