Čeština pro TuneUp Utilities 2010 v9.0.6020 (aktualizováno) | Buchtič blog o IT a PC

... je jedním z nejnavštěvovanějších tuzemských blogů zabývajících se IT a češtinami do programů a her. Pokud máte problém nejen
s počítačem pravděpodobně u mě naleznete řešení, případně si o něj napište. Zajímám se rovněž o herní průmysl a internet věcí - každý produkt pořádně prověřím. Přiblížíme si tvorbu webových prezentací a budeme cestovat po světě skrz Google Earth. »

 

Čeština pro TuneUp Utilities 2010 v9.0.6020 (aktualizováno)

4 Pro 2011

TuneUp Utiities logoNedávno soudruzi z NDR vydali nové sestavení oblíbeného optimalizačního balíku TuneUp Utilities s číselným označením 9.0.6020. Část z vás stále používá starší verzi TuneUp Utilities, ať již z důvodu že nemají potřebu přecházet nebo vlastní licenci z CHIPu, kde byla tato verze zdarma.

Verze 9.0.4600

Od dob poslední češtiny na verzi 9.0.4300 dostál program spousty změn. Především po stránce rychlosti, opravení bugů a ve verzi 9.0.4400 byla rozšířena podpora detekovaných programů automaticky spouštěných při startu Windows.

Z toho důvodu jsem usoudil, že je nutné aktualizovat stávající českou lokalizaci. Právě s rozšířenou databází programů jsem zapracoval na její lokalizaci a snažil jsem se popisy nejběžnějších programů přeložit (antiviry počínaje a ovladači periferií konče). Samozřejmě byly zapracovány nahlášené připomínky a překlepy opraveny. Pokud přesto narazíte na program, který není lokalizován, nahlaste mi to.

Verze 9.0.4700 [říjen 2010]

Nová verze řeší problémy s kompatibilitou a přechodem na TuneUp Utilities 2011. Stahovat můžete na mém webu.

Verze 9.0.6010 [srpen 2011]

Část z vás stále používá starší verzi TuneUp Utilities, ať již z důvodu že nemají potřebu přecházet nebo vlastní licenci z CHIPu, kde byla tato verze zdarma. Proto jsem zaktualizoval češtinu na nejnovější build 9.0.6010, který vyšel teprve nedávno. Stahovat můžete na mém webu.

Verze 9.0.6020 [srpen 2011]

Sice je již venku TuneUp Utilities 2012 včetně češtiny, ale pokud používáte starší verzi, zřejmě se vám aktualizovala na nejnovější build 9.0.6020, který řeší problémy s hlavním oknem Češtinu jsem pro vás aktualizoval a můžete si ji stáhnout.

Jak nainstalovat češtinu do TuneUp Utilities

Stačí spustit instalátor a postupovat dle instrukcí na obrazovce. V případě problémů s instalací češtiny doporučuji nejdříve přečíst návod. Pokud se vám i přesto nepovede TuneUp počeštit, kontaktujte mě a češtinu vám nainstaluji.

Související články

Martin Buchta | Kategorie: Češtiny
| Počet zobrazení: 2629

← Líbil se vám článek? Podělte se o něj s přáteli!

 
 


Doporučuji

Osobní blog Dominika Fryče

Podnikový ekonomický software Money se přizpůsobí potřebám vaší společnosti!

Pro efektivní řešení mezd je ideální komplexní mzdový systém Vema.

Tip na spolehlivý podnikový crm systém Altus Vario.

Pro efektivní správu projektů i kontaktů doporučujeme využívat CRM řešení eWay-CRM.

Chytrý mobilní telefon Apple iPhone nabízí vysoký výkon bez kompromisů.

Chcete si vést pohodlně účetnictví online? Se službou iDoklad je to snadné!

 
Více v Internet, IT
Jak převést certifikát ve formátu .PFX do Java KeyStore (JKS) a opačně?

Těžko tomu věřit, ale Java a .NET svět jsou kompatibilní. Proto se dnes naučíme konvertovat Java KeyStore (JKS) na .pfx...

Zavřít