Čeština pro TuneUp 2008 v7.0.8004 ke stažení | Buchtič blog o IT a PC

... je jedním z nejnavštěvovanějších tuzemských blogů zabývajících se IT a češtinami do programů a her. Pokud máte problém nejen
s počítačem pravděpodobně u mě naleznete řešení, případně si o něj napište. Zajímám se rovněž o herní průmysl a internet věcí - každý produkt pořádně prověřím. Přiblížíme si tvorbu webových prezentací a budeme cestovat po světě skrz Google Earth. »

 

Čeština pro TuneUp 2008 v7.0.8004 ke stažení

5 Čvn 2008

Vážení uživatelé, už je to tady. Dočkali jste se a je tu čeština pro novou verzi oblíbeného optimalizačního balíku TuneUp Utilities s číslem 7.0.8004. V době kdy vyšla tato verze, tak jsem měl před maturitou. Neměl jsem na to čas a ani chuť, proto jsem dopředu řekl, že čeština bude až po maturitě. Maturita dopadla, z pěti předmětů za 9 🙂 . Odpusťte si komentáře typu, že jsem to mohl vydat dřív apod.

Pokud ještě nemáte novou verzi TuneUpu, tak stahujte a čeština jako vždy, ke stažení na mém webu.

Tak a nyní zbývající resty v podobě aktualizací češtin pro nové verze programů, Registry Repair 2.8 už jsem stihnul. A výhledově možná nový design pro blog i web s překlady.

Martin Buchta | Kategorie: Češtiny
| Počet zobrazení: 1297

← Líbil se vám článek? Podělte se o něj s přáteli!

 
 

Více v ESET Remote Administrator
Jak vzdáleně odinstalovat McAfee Security Scan Plus pomocí ERA?

McAfee Security Scan Plus je bloatware, který se do počítače natáhne automaticky pokud si nedáte pozor při instalaci bezplatných aplikací...

Zavřít