Čeština pro TuneUp 2008 v7.0.8004 ke stažení | Buchtič blog o IT a PC

... je jedním z nejnavštěvovanějších tuzemských blogů zabývajících se IT a češtinami do programů a her. Pokud máte problém nejen
s počítačem pravděpodobně u mě naleznete řešení, případně si o něj napište. Zajímám se rovněž o herní průmysl a internet věcí - každý produkt pořádně prověřím. Přiblížíme si tvorbu webových prezentací a budeme cestovat po světě skrz Google Earth. »

 

Čeština pro TuneUp 2008 v7.0.8004 ke stažení

5 Čvn 2008

Vážení uživatelé, už je to tady. Dočkali jste se a je tu čeština pro novou verzi oblíbeného optimalizačního balíku TuneUp Utilities s číslem 7.0.8004. V době kdy vyšla tato verze, tak jsem měl před maturitou. Neměl jsem na to čas a ani chuť, proto jsem dopředu řekl, že čeština bude až po maturitě. Maturita dopadla, z pěti předmětů za 9 🙂 . Odpusťte si komentáře typu, že jsem to mohl vydat dřív apod.

Pokud ještě nemáte novou verzi TuneUpu, tak stahujte a čeština jako vždy, ke stažení na mém webu.

Tak a nyní zbývající resty v podobě aktualizací češtin pro nové verze programů, Registry Repair 2.8 už jsem stihnul. A výhledově možná nový design pro blog i web s překlady.

Martin Buchta | Kategorie: Češtiny
| Počet zobrazení: 1005

← Líbil se vám článek? Podělte se o něj s přáteli!

 
 • Četl jsem zde některé názory na tvou práci a myslím si že některé bych vůbec nebral vážně.Překlady máš výborné a já Ti za ně děkuji.Přeji hodně zdaru v další práci.Drž se Marčus!!

 • DJ Lonely

  Gratuluji k maturite a mockrat dekuji za cestinu. Prekladas vyborne a na Tve preklady se vyplati pockat.

 • Autarkis

  Přidávám se ke gratulantům a …sobecky…HLAVNĚ moc děkuji za češtinu 🙂 Je výborná!

 • tomas

  taky gratuluju k matuře. Sám jsem udělal státncie tak se konečně sand dokopui k tomu, oč jssem Tě žádal a co ale Ti k tomu všemu musím dodat dle slibu.
  Jinak kritiky tvých překladů se nezabývej, jsou moc dobré a my jsme rádi, že je rpo nás, ktečří jsme s Aj na štíru, děláš, je to pro nás ohromný ulehčení, občas sice někde není něco přeložený, ale to je nepodstatný, slušný je Tě na to v klidu upozornit a ne Ti za to vynadat. toť můj názor.

 • peter

  chcem sa spytat ohladom toho tune up ze co mam robit ked mi pise ze je nainstalovana cestina a pritom aj po restarte pocitaca mam vsetko po anglicky , NEMAM TuneUp nainstalovany na disku so systemom

 

Více v Češtiny
Česká lokalizace Microsoft Outlook pro iOS se nepovedla

Nedávno jsme si ukázali, že outsourcování překladu aplikací a her má také své stinné stránky. Čerstvým důkazem je nově vydaný...

Zavřít