Čeština pro Sony PlayMemories Home 2.0 ke stažení | Buchtič blog o IT a PC

... je jedním z nejnavštěvovanějších tuzemských blogů zabývajících se IT a češtinami do programů a her. Pokud máte problém nejen
s počítačem pravděpodobně u mě naleznete řešení, případně si o něj napište. Zajímám se rovněž o herní průmysl a internet věcí - každý produkt pořádně prověřím. Přiblížíme si tvorbu webových prezentací a budeme cestovat po světě skrz Google Earth. »

 

PlayMemories HomeSony nedávno uvedla novou verzi své aplikace pro správu fotografií a videí. V rámci celkového faceliftu uživatelského rozhraní došlo rovněž k přejmenování celé aplikace z původního Picture Motion Browser na PlayMemories Home a sjednocení nabídky aplikací.

PlayMemories Online je cloudové úložiště pro zálohování vašich fotografií a videí napříč všemi zařízení. K dispozici je totiž také aplikace PlayMemories Studio pro herní konzoli PlayStation 3 a PS Vita stejně tak si ji můžete stáhnout na telefony Xperia s operačním systémem Android. Ovšem v České republice si o možnosti využívání této cloudové služby můžeme nechat jen zdát, nejsme bohužel na úzkém seznamu zemí, ve kterých je dostupná.

Nicméně pokud vlastníte fotoaparát Cyber-shot, videokameru Handycam nebo notebook VAIO a využíváte PMB, určitě přejděte na PlayMemories Home. Stačí jen když kliknete v menu PMB na „Nápověda“->“Zkontrolovat aktualizace“ a automaticky by se vám měla stáhnout nejnovější verze.

Ve spolupráci s tuzemským zastoupením Sony jsme pro vás opět lokalizaci také do této nové verze. Čeština je ke stažení jako vždy na Buchtič webu a pokud narazíte na překlepy či nesrovnalosti, pište do komentářů nebp mě kontaktujte emailem.

Stáhnout češtinu do Sony PlayMemories Home

Aktualizace [prosinec 2012]

Byla vydána nová verze PlayMemories Home 2.0, která přináší přepracované uživatelském rozhraní. Z tohoto důvodu jsem aktualizoval rovněž češtinu pro PMH.

Jak češtinu nainstalovat

Za ideálních okolností by se měla automaticky detekovat cesta k vaší instalaci PBM a ukončit běžící proces PBMVolumeWatcher. Pokud se tak nestane, je nutné cestu upravit ručně a zmíněný proces ukončit ve Správci úloh.

Martin Buchta | Kategorie: Češtiny
| Počet zobrazení: 11635

← Líbil se vám článek? Podělte se o něj s přáteli!

 
 


Doporučuji

Osobní blog Dominika Fryče

Podnikový ekonomický software Money se přizpůsobí potřebám vaší společnosti!

Pro efektivní řešení mezd je ideální komplexní mzdový systém Vema.

Tip na spolehlivý podnikový crm systém Altus Vario.

eWay-CRM je spolehlivý software pro řízení projektů. Vyzkoušejte zdarma!

Chytrý mobilní telefon Apple iPhone nabízí vysoký výkon bez kompromisů.

Chcete si vést pohodlně účetnictví online? Se službou iDoklad je to snadné!

 
Více v Internet, IT
Jak převést certifikát ve formátu .PFX do Java KeyStore (JKS) a opačně?

Těžko tomu věřit, ale Java a .NET svět jsou kompatibilní. Proto se dnes naučíme konvertovat Java KeyStore (JKS) na .pfx...

Zavřít