Čeština pro Sony Picture Motion Browser 5.8 | Buchtič blog o IT a PC

... je jedním z nejnavštěvovanějších tuzemských blogů zabývajících se IT a češtinami do programů a her. Pokud máte problém nejen
s počítačem pravděpodobně u mě naleznete řešení, případně si o něj napište. Zajímám se rovněž o herní průmysl a internet věcí - každý produkt pořádně prověřím. Přiblížíme si tvorbu webových prezentací a budeme cestovat po světě skrz Google Earth. »

 

Čeština pro Sony Picture Motion Browser 5.8

5 Lis 2011

Sony Picture Motion BrowserPokud vlastníte fotoaparát Cyber-shot, videokameru Handycam nebo notebook VAIO od Sony, jistě jste se setkali s dodávaným softwarem Picture Motion Browser neboli zkráceně PMB. Pokud ne, vězte, že se jedná o intuitivní aplikaci pro správu vašich pořízených fotoagrafií a videí. Samozřejmostí je možnost přímého vypálení na optické médium (CD/DVD/Blu-ray) nebo sdílení na vaší oblíbené sociální službě (Facebook, Youtube apod.). Pro snadné vyhledávání je k dispozici nejen přehledný kalendář s náhledy fotografií, štítky, ale také vyhledávání podle tváře. Pokud pořízené multimediální soubory obsahují GPS informace, lze je zobrazit na mapě. Aplikace toho zvládá daleko více v závislosti na připojeném zařízení Sony.

Pro snadnější a přívětivější práci s touto aplikací jsem pro vás ve spolupráci se Sony připravil oficiální lokalizaci. Čeština je ke stažení jako vždy z mého webu a pokud narazíte na překlepy či nesrovnalosti, pište do komentářů mě kontaktujte emailem.

Stáhnout češtinu do Sony Picture Motion Browser

Aktualizace [prosinec 2010]

Jelikož mnoho z vás z důvodu podpory starších kamer a fotoaparátů dosud používá starší verzi 4.2, upravil jsem po četném množství žádostí stávající lokalizaci. Češtinu pro Picture Motion Browser 4.2 tak můžete stahovat z mého webu.

Aktualizace 5.5 [leden 2011]

Vyšla nová aktualizace PMB. Takže jsem připravil aktualizovanou češtinu pro Picture Motion Browser ve verzi 5.5.

Aktualizace 5.6 [15. května 2011]

Minulý týden vyšla aktualizace pro Picture Motion Browser s označením 5.6. Aktualizovanou češtinu pro PMB 5.6 můžete stahovat z mého webu.

Aktualizace 5.8 [listopad 2011]

Verze PMB 5.8 už je chvíli venku, ale až nyní jsem zaznamenal její dostupnost. Tak jako tak, čeština je již aktualizována a můžete si ji stáhnout.

Jak češtinu nainstalovat

Za ideálních okolností by se měla automaticky detekovat cesta k vaší instalaci PBM a ukončit běžící proces PBMVolumeWatcher. Pokud se tak nestane je nutné cestu upravit ručně a zmíněný proces ukončit ve Správci úloh.

Martin Buchta | Kategorie: Češtiny
| Počet zobrazení: 4834

← Líbil se vám článek? Podělte se o něj s přáteli!

 
 


Doporučuji

Osobní blog Dominika Fryče

Podnikový ekonomický software Money se přizpůsobí potřebám vaší společnosti!

Pro efektivní řešení mezd je ideální komplexní mzdový systém Vema.

Tip na spolehlivý podnikový crm systém Altus Vario.

eWay-CRM je spolehlivý software pro řízení projektů. Vyzkoušejte zdarma!

Chytrý mobilní telefon Apple iPhone nabízí vysoký výkon bez kompromisů.

Chcete si vést pohodlně účetnictví online? Se službou iDoklad je to snadné!

 
Více v Internet, IT
Jak převést certifikát ve formátu .PFX do Java KeyStore (JKS) a opačně?

Těžko tomu věřit, ale Java a .NET svět jsou kompatibilní. Proto se dnes naučíme konvertovat Java KeyStore (JKS) na .pfx...

Zavřít