Čeština pro Sony Picture Motion Browser 5.8 | Buchtič blog o IT a PC

... je jedním z nejnavštěvovanějších tuzemských blogů zabývajících se IT a češtinami do programů a her. Pokud máte problém nejen
s počítačem pravděpodobně u mě naleznete řešení, případně si o něj napište. Zajímám se rovněž o herní průmysl a internet věcí - každý produkt pořádně prověřím. Přiblížíme si tvorbu webových prezentací a budeme cestovat po světě skrz Google Earth. »

 

Čeština pro Sony Picture Motion Browser 5.8

5 Lis 2011

Sony Picture Motion BrowserPokud vlastníte fotoaparát Cyber-shot, videokameru Handycam nebo notebook VAIO od Sony, jistě jste se setkali s dodávaným softwarem Picture Motion Browser neboli zkráceně PMB. Pokud ne, vězte, že se jedná o intuitivní aplikaci pro správu vašich pořízených fotoagrafií a videí. Samozřejmostí je možnost přímého vypálení na optické médium (CD/DVD/Blu-ray) nebo sdílení na vaší oblíbené sociální službě (Facebook, Youtube apod.). Pro snadné vyhledávání je k dispozici nejen přehledný kalendář s náhledy fotografií, štítky, ale také vyhledávání podle tváře. Pokud pořízené multimediální soubory obsahují GPS informace, lze je zobrazit na mapě. Aplikace toho zvládá daleko více v závislosti na připojeném zařízení Sony.

Pro snadnější a přívětivější práci s touto aplikací jsem pro vás ve spolupráci se Sony připravil oficiální lokalizaci. Čeština je ke stažení jako vždy z mého webu a pokud narazíte na překlepy či nesrovnalosti, pište do komentářů mě kontaktujte emailem.

Stáhnout češtinu do Sony Picture Motion Browser

Aktualizace [prosinec 2010]

Jelikož mnoho z vás z důvodu podpory starších kamer a fotoaparátů dosud používá starší verzi 4.2, upravil jsem po četném množství žádostí stávající lokalizaci. Češtinu pro Picture Motion Browser 4.2 tak můžete stahovat z mého webu.

Aktualizace 5.5 [leden 2011]

Vyšla nová aktualizace PMB. Takže jsem připravil aktualizovanou češtinu pro Picture Motion Browser ve verzi 5.5.

Aktualizace 5.6 [15. května 2011]

Minulý týden vyšla aktualizace pro Picture Motion Browser s označením 5.6. Aktualizovanou češtinu pro PMB 5.6 můžete stahovat z mého webu.

Aktualizace 5.8 [listopad 2011]

Verze PMB 5.8 už je chvíli venku, ale až nyní jsem zaznamenal její dostupnost. Tak jako tak, čeština je již aktualizována a můžete si ji stáhnout.

Jak češtinu nainstalovat

Za ideálních okolností by se měla automaticky detekovat cesta k vaší instalaci PBM a ukončit běžící proces PBMVolumeWatcher. Pokud se tak nestane je nutné cestu upravit ručně a zmíněný proces ukončit ve Správci úloh.

Martin Buchta | Kategorie: Češtiny
| Počet zobrazení: 3677

← Líbil se vám článek? Podělte se o něj s přáteli!

 
 • Pavel Pospíšil

  Skvělý počin, DÍKY za všechny.
  Jsem majitel HD kamery SONY HDR-SR12E koupenou za 40 000 Kč!!! Oficiální dodaný PMB na CD byl v3.0. Poslední použitelná verze PMB pro HD kamery staré 1 – 2 roky,(včetně té mé) je v.4.2.10. Důvodem je to, že v novější pětkové řadě (5.0 – 5.3) nejde vůbec načíst (přes USB) obsah HDD (u mne 120 GB). V okně import videa se po připojení kamery neobjeví nic. Pro práci s videem tudíž nepoužitelné. Platí pro Win XP i Win 7. Skusil jsem vše možné, ale marně. Přitom v.4.2.10 nemá žádný problém se zobrazením HDD, natažením videa do PC, případně zpět do kamery.
  Nešlo by pro nás nešťastníky upravit překlad i pro verzi 4.2.10. Software případně dodám. A překlad finančně podpořím.
  Případně přivítám rady, jak rozchodit kameru pod v.5.3. Díky Pafka

 • [1] Pavel Pospíšil: Bohužel, tato funkce již není ve verzi 5 podporována, viz. informace při aktualizaci. Co se týče upravení stávajícího překladu pro starší verzi, tak by v tom neměl být problém.

 • David

  Díky moc za Češtinu pro tento program.Nevím jestli chyba je u mne nebo v překladu,ale v horní liště Sociální služby/eDeco-je stále v angličtině i po následném počeštění tvým překladem.Ještě jednou Dík.David

 • [3] David: eDeco je volitelně doinstalovatelná součást PMB součást a ta přeložena není

 • Antonín

  Dobrý den. Stáhl jsem si Vaši češtinu PMB 4.2 i 5.3 po nainstalování mi vždy napíše kopírování selhalo.Mám kam.Sony DCR-SR52. Děkuji za radu Antonín Blažek

 • [5] Antonín: Ale program již stejně máte v češtině ne? Instalátor nedokázal ukončit běžící PMBVolumeWatcher, takže pokud chcete počeštit i jej, ukončete jej ručně ve Správi úloh a poté nainstalujte češtinu.

 • Poprosil, by som poradiť
  ja mam PMB verzia 3.00.03 v Anglickom jazyku a potreboval by som v českom alebo v slovenskom jazyku
  nemohol by mi niedo poradiť d.

 • [7] Lukas: Aktualizujte si jej na nejnovější verzi a poté můžete použít češtinu.

 • MichaelW.

  [1] Pavel Pospíšil: Mám HDR-SR11E a import videa z HDD ve verzi 5.3 mi funguje.

 • Jitka

  Dobrý den, mám verzi 5.5 a bohužel mi nejde spustit – vždy se objeví hláška "Program Browser přestal pracovat". Používám 64 bitovou verzi OS Windows 7 Professional.Děkuji za radu.

 • [10]: Po aplikaci češtiny nebo bez ní? Rozhodně doporučuji nejdříve aktualizovat na nejnovějšíverzi 5.8

 • čejen

  Díky,funguje to super!

 • Fantomas007

  Prosím Vás, co znamená věta: Po nainstalování programu automaticky zaindexuje všechny digitální fotografie a videa uložné na pevném disku? Rozumím tomu dobře, že si do sebe vtáhne všechny fotky a videa? Mohu je potom později otevírat i v jiném programu např. Zoner Photo studio? Děkuji

 • [13]: Pochopil jste to téměř dobře. Znamená to, že PMB automaticky detekuje multimedální soubory ve vám nastavených složkám a můžete je prohlížet skrz PMB. Samozřejmě soubory nezmzí a lze je nadále prohlížet a upravovat v jakékoli jiné aplikaci.

 

Více v ESET Remote Administrator
Jak vzdáleně odinstalovat McAfee Security Scan Plus pomocí ERA?

McAfee Security Scan Plus je bloatware, který se do počítače natáhne automaticky pokud si nedáte pozor při instalaci bezplatných aplikací...

Zavřít