Čeština pro Recuva 1.15.327 | Buchtič blog o IT a PC Buchtič blog

... je jedním z nejnavštěvovanějších tuzemských blogů zabývajících se IT a češtinami do programů a her. Pokud máte problém nejen
s počítačem pravděpodobně u mě naleznete řešení, případně si o něj napište. Zajímám se rovněž o herní průmysl a internet věcí - každý produkt pořádně prověřím. Přiblížíme si tvorbu webových prezentací a budeme cestovat po světě skrz Google Earth. »

 

Čeština pro Recuva 1.15.327

28 Čvn 2008

Recuva logoAutoři oblíbeného optimalizačního nástroje CCleaner stojí také za nástrojem pro obnovení nechtěně smazaných souborů, nejen z pevného disku, ale také přenosných, s názvem Recuva. Samozřejmě se jedná o freewarovou aplikaci s jednoduchým rozhraním, tak jak to známe z CCleaneru. K dispozici je jednoduchý průvodce, kde si naklikáte co chcete obnovit, ale také plné rozhraní pro pokročilé uživatele.

Nedávno byla zavedena podpora jazykových balíčků a vzhledem k tomu, že mě uživatelé žádali o přeložení, tak nyní je k dispozici čeština pro Recuvu. Tým těchto dvou programů stojí ještě za aplikací pro defragmentaci disku pod názvem Defraggler. Až bude také podporovat jazykové balíčky, češtinu také připravím.

Recuva - rozhraní programu
Martin Buchta | Kategorie: Češtiny

← Líbil se vám článek? Podělte se o něj s přáteli!