Čeština pro Defraggler | Buchtič blog o IT a PC

... je jedním z nejnavštěvovanějších tuzemských blogů zabývajících se IT a češtinami do programů a her. Pokud máte problém nejen
s počítačem pravděpodobně u mě naleznete řešení, případně si o něj napište. Zajímám se rovněž o herní průmysl a internet věcí - každý produkt pořádně prověřím. Přiblížíme si tvorbu webových prezentací a budeme cestovat po světě skrz Google Earth. »

 

Čeština pro Defraggler

5 Říj 2008

Defraggler logoPiriform tým, který stojí mj. za oblíbeným optimalizačním nástrojem CCleanerem a nástrojem pro obnovení nechtěně smazaných souborů Recuvou, je také autorem defragmentačního nástroje s příznačným jménem Defraggler. Jedná je o plnohodnotnou a účinnou náhradu systémového nástroje pro defragmentaci pevného disku navíc s možností defragmentace jednotlivých souborů či složek. Jako je u aplikací od Piriformu zvykem, aplikace je zdarma, lze ji používat jako portable (přenosnou) aplikaci a funguje také na 64bitových systémech.

V aktuální verzi s označením 1.03.093 byla zavedena podpora jazykových balíčků a vzhledem k tomu, že mě uživatelé žádali o přeložení, tak nyní je k dispozici čeština pro Defraggler. Teď už jenom přinutit autory, aby moje lokalizace zahrnuli do svých produktů. Do té doby si češtinu budete muset stahovat zvlášt na mém webu.

Defraggler - rozhraní programu
Martin Buchta | Kategorie: Češtiny
| Počet zobrazení: 1590

← Líbil se vám článek? Podělte se o něj s přáteli!

 
 

Více v ESET Remote Administrator
Jak vzdáleně odinstalovat McAfee Security Scan Plus pomocí ERA?

McAfee Security Scan Plus je bloatware, který se do počítače natáhne automaticky pokud si nedáte pozor při instalaci bezplatných aplikací...

Zavřít