Čeština pro Defraggler | Buchtič blog o IT a PC Buchtič blog

... je jedním z nejnavštěvovanějších tuzemských blogů zabývajících se IT a češtinami do programů a her. Pokud máte problém nejen
s počítačem pravděpodobně u mě naleznete řešení, případně si o něj napište. Zajímám se rovněž o herní průmysl a internet věcí - každý produkt pořádně prověřím. Přiblížíme si tvorbu webových prezentací a budeme cestovat po světě skrz Google Earth. »

 

Čeština pro Defraggler

5 Říj 2008

Defraggler logoPiriform tým, který stojí mj. za oblíbeným optimalizačním nástrojem CCleanerem a nástrojem pro obnovení nechtěně smazaných souborů Recuvou, je také autorem defragmentačního nástroje s příznačným jménem Defraggler. Jedná je o plnohodnotnou a účinnou náhradu systémového nástroje pro defragmentaci pevného disku navíc s možností defragmentace jednotlivých souborů či složek. Jako je u aplikací od Piriformu zvykem, aplikace je zdarma, lze ji používat jako portable (přenosnou) aplikaci a funguje také na 64bitových systémech.

V aktuální verzi s označením 1.03.093 byla zavedena podpora jazykových balíčků a vzhledem k tomu, že mě uživatelé žádali o přeložení, tak nyní je k dispozici čeština pro Defraggler. Teď už jenom přinutit autory, aby moje lokalizace zahrnuli do svých produktů. Do té doby si češtinu budete muset stahovat zvlášt na mém webu.

Defraggler - rozhraní programu
Martin Buchta | Kategorie: Češtiny

← Líbil se vám článek? Podělte se o něj s přáteli!