Čeština pro Foxmail 7.2 je ke stažení | Buchtič blog o IT a PC

... je jedním z nejnavštěvovanějších tuzemských blogů zabývajících se IT a češtinami do programů a her. Pokud máte problém nejen
s počítačem pravděpodobně u mě naleznete řešení, případně si o něj napište. Zajímám se rovněž o herní průmysl a internet věcí - každý produkt pořádně prověřím. Přiblížíme si tvorbu webových prezentací a budeme cestovat po světě skrz Google Earth. »

 

Čeština pro Foxmail 7.2 je ke stažení

8 Úno 2014

Foxmail 7Po půl roce k nám z Dálného východu přisvištěla nová verze poštovního klienta, který je pro mnohé velmi zajímavou alternativou k Microsoft Outlook, který je součástí placeného balíku Microsoft Office.

Me zi největší novinky verze 7.2 patří nové rychlejší renderovacím jádro (WebKit), které je používáno pro zobrazování HTML e-mailů a RSS kanálů. Antispamová ochrana byla rozšířená o možnost zapnutí spamových vzorků, zvednul se výkon při vyhledávání e-mailů a za pozornost rovněž stojí funkce pro sloučení duplicitních kontaktů. Protože přibylo několik nových funkcí, bylo nutné rovněž aktualizovat stávající český překlad. Kromě toho jsem zapracoval další drobnosti a češtinu do nejnovější verze si nyní můžete stáhnout.

Stáhnout češtinu pro Foxmail

Pokud máte návrhy k vylepšení aplikace nebo byste narazili na nefunkční součást, což se v tuzemském prostředí s diakritikou může stát, kontaktujte mě. Popište problém a já jej předám dál autorům. To samé platí o samotné češtině, veškeré připomínky a chybky mi hlaste.

Martin Buchta | Kategorie: Češtiny
| Počet zobrazení: 2212

← Líbil se vám článek? Podělte se o něj s přáteli!

 
 


Doporučuji

Osobní blog Dominika Fryče

Podnikový ekonomický software Money se přizpůsobí potřebám vaší společnosti!

Pro efektivní řešení mezd je ideální komplexní mzdový systém Vema.

Tip na spolehlivý podnikový crm systém Altus Vario.

eWay-CRM je spolehlivý software pro řízení projektů. Vyzkoušejte zdarma!

Chytrý mobilní telefon Apple iPhone nabízí vysoký výkon bez kompromisů.

Chcete si vést pohodlně účetnictví online? Se službou iDoklad je to snadné!

 
Více v Internet, IT
Jak převést certifikát ve formátu .PFX do Java KeyStore (JKS) a opačně?

Těžko tomu věřit, ale Java a .NET svět jsou kompatibilní. Proto se dnes naučíme konvertovat Java KeyStore (JKS) na .pfx...

Zavřít