Čeština pro Foxmail 7.2.6 je ke stažení (aktualizováno) | Buchtič blog o IT a PC Buchtič blog

... je jedním z nejnavštěvovanějších tuzemských blogů zabývajících se IT a češtinami do programů a her. Pokud máte problém nejen
s počítačem pravděpodobně u mě naleznete řešení, případně si o něj napište. Zajímám se rovněž o herní průmysl a internet věcí - každý produkt pořádně prověřím. Přiblížíme si tvorbu webových prezentací a budeme cestovat po světě skrz Google Earth. »

 

Čeština pro Foxmail 7.2.6 je ke stažení (aktualizováno)

26 Pro 2014

V průběhu prázdnin na Dálném východě spatřila světlo světa nová verze poštovního klienta Foxmail. Na první pohled nejvýraznější novinkou je kompletně přepracované uživatelské rozhraní, ale za zmínku též stojí podpora MAPI, náhled příloh a také integrovaný nástroj pro pořizování screenshotů a výřezů obrazovky.

K výrazným změnám došlo také v řetězcích, což si vyžádalo rozsáhlé úpravy českého jazykového balíčku. Z tohoto důvodu vydávám aktualizovanou češtinu pro Foxmail 7.1 až nyní. Stahovat můžete jako vždy na mém webu a po dokončení instalace není potřeba nic nastavovat, Foxmail budete mít rovnou v češtině.

Stáhnout češtinu pro Foxmail 7.2

 
Foxmail 7.1 v češtině

Aktualizace 7.2.5 [květen 2014]

Po několika měsících spatřilo světa další nová verze s označením 7.2.5. Protože došlo k úpravám nejen v adresáři, ale přibyly také další funkce, aktualizoval jsem stávající český překlad.

Aktualizace 7.2.6 [prosinec 2014]

Nejnovější verze s označením 7.2.6 přináší podporu pro import Google a CalDav kalendářů a opravuje několik chyb. Jako vždy jsem aktualizoval češtinu.

Martin Buchta | Kategorie: Češtiny

← Líbil se vám článek? Podělte se o něj s přáteli!