Čeština do TuneUp Utilities 6.0.2200 (Vista) | Buchtič blog o IT a PC

... je jedním z nejnavštěvovanějších tuzemských blogů zabývajících se IT a češtinami do programů a her. Pokud máte problém nejen
s počítačem pravděpodobně u mě naleznete řešení, případně si o něj napište. Zajímám se rovněž o herní průmysl a internet věcí - každý produkt pořádně prověřím. Přiblížíme si tvorbu webových prezentací a budeme cestovat po světě skrz Google Earth. »

 

Čeština do TuneUp Utilities 6.0.2200 (Vista)

13 Kvě 2007

TuneUp Software se nám konečně po půl roce od vydání Windows Vista rozhoupali a vydali verzi, svého výkonného a oblíbeného optimalizačního nástroje, kompatibilní s tímto systémem. Pokud se Vám nechce stahovat 10MB instalátor, můžete bez problému využít UpdateWizard, pomocí kterého si stáhnete pouze aktualizaci (pokud máte stávající verzi počeštěnou, tak si instalátor stáhnout musíte).

Jak jsem předem oznámil, tak také nyní po dvou týdnech vydávám překlad do nové verze oblíbeného optimalizačního balíku. Stahovat můžete jako vždy z mého webu.

Tip na řešení s problémem při instalaci

Pokud Vám nepůjde čeština nainstalovat z důvodu nemožnosti vytvoření některého ze souborů jako v předchozích verzích, je to způsobenou automatickou ochranou Windows. Takže si nainstalujte TuneUp na jiný disk, než-li systémový (standardně C).

Související články:

Martin Buchta | Kategorie: Češtiny
| Počet zobrazení: 907

← Líbil se vám článek? Podělte se o něj s přáteli!

 
  • Ahoj,docela dobrý blog,chodím sem už dlouho ale ještě jsem se neodvážil napsat ti komentář. Můžeš kouknout na můj blog?
    URL: http://ajsko.blog.cz
    Dík

 

Více v ESET Remote Administrator
Jak vzdáleně odinstalovat McAfee Security Scan Plus pomocí ERA?

McAfee Security Scan Plus je bloatware, který se do počítače natáhne automaticky pokud si nedáte pozor při instalaci bezplatných aplikací...

Zavřít