Čeština do TuneUp Utilities 5.3 bude | Buchtič blog o IT a PC

... je jedním z nejnavštěvovanějších tuzemských blogů zabývajících se IT a češtinami do programů a her. Pokud máte problém nejen
s počítačem pravděpodobně u mě naleznete řešení, případně si o něj napište. Zajímám se rovněž o herní průmysl a internet věcí - každý produkt pořádně prověřím. Přiblížíme si tvorbu webových prezentací a budeme cestovat po světě skrz Google Earth. »

 

Čeština do TuneUp Utilities 5.3 bude

7 Říj 2006

Včera vyšla nová verze optimalizační sady nástrojů pro zlepšení výkonu vašeho počítače s označením 5.3 2343. Během jednoho dne mi přišla spousta emailů, ve kterých mě žádáte o češtinu do nové verze a proto tímto oficiálně oznamuji, že čeština bude. Textů je opravdu spousta, takže to chvíli bude trvat, ale do podzimních prázdnin by měla být hotová. Musím přiznat, že jsem nečekal takový úspěch češtiny do této optimalizační sady.

Mezi nejdůležitější změny nové verze patří podpora 64-bitových Windowsů, podpora nových hardwarových zařízení, důkladnější Úklid 1 kliknutím, vylepšené zacházení chyb v Čističi registru a vylepšené rozpoznávání programů v Manažeru Po spuštění. Novou verzi si můžete stáhnout z oficiálního webu a nebo počkat až vydám češtinu a poté si ji stáhnout z mého webu.

Update: čeština vydána.

Související články:

Martin Buchta | Kategorie: Češtiny
| Počet zobrazení: 1478

← Líbil se vám článek? Podělte se o něj s přáteli!

 
 


Doporučuji

Osobní blog Dominika Fryče

Podnikový ekonomický software Money se přizpůsobí potřebám vaší společnosti!

Pro efektivní řešení mezd je ideální komplexní mzdový systém Vema.

Tip na spolehlivý podnikový crm systém Altus Vario.

Pro přehlednou správu e-mailů i kontaktů doporučujeme český CRM software eWay-CRM.

Chytrý mobilní telefon iPhone 8 nabízí vysoký výkon bez kompromisů.

Chcete si vést pohodlně účetnictví online? Se službou iDoklad je to snadné!

 
Více v Internet, IT
Jak vygenerovat HTTPS certifikát od Let’s encrypt na Windows Server 2012?

Let's encryp je populární certifikační autorita, protože vydává SSL certifikáty zcela zdarma. Oficiální klient je výhradně pro linuxové distribuce, ale...

Zavřít