Čeština do TuneUp Utilities 2006 5.3.2343 je venku (update3) | Buchtič blog o IT a PC

... je jedním z nejnavštěvovanějších tuzemských blogů zabývajících se IT a češtinami do programů a her. Pokud máte problém nejen
s počítačem pravděpodobně u mě naleznete řešení, případně si o něj napište. Zajímám se rovněž o herní průmysl a internet věcí - každý produkt pořádně prověřím. Přiblížíme si tvorbu webových prezentací a budeme cestovat po světě skrz Google Earth. »

 

Čeština do TuneUp Utilities 2006 5.3.2343 je venku (update3)

29 Říj 2006

TuneUp Utilities je optimalizační sada nástrojů pro zlepšení výkonu vašeho počítače, opravuje problémy a pomáhá přizpůsobit systém Vašim potřebám. Kombinuje důležité aspekty z konfigurace systému, bezpečnosti, čištění a údržby pod moderním rozhraním. Můžete odstranit zbytečné soubory z harddisku, vyčistit a optimalizovat registr, obnovit vymazané soubory, optimalizovat pamět a mnohem více. Navíc můžete analyzovat Váš systém, přijmout automatické návrhy pro potenciální zlepšení výkonu a prohlížet detailní hardwarovou informace.

Tak toto a ještě více optimalizační balík TuneUp Utilities. Pro větší komfort při používání jsem připravil češtinu, kterou si můžete stáhnoutdočasného mirroru mého webu nebo ze serveru češtiny.cz

Update: Při tvorbě češtiny jsem nějak pozapomněl na texty průvodců v SystemControl(Ovládání systému) a na české nastavení, takže stahujte opravný patch.

Update2: Při sestavování patche jsem nevědomě zaměnil soubory, takže nastavení zůstávalo stále anglicky. Proto stahujte druhý patch, snad již poslední.

Update3: Vydán poslední patch, který opravuje problémy v modulu Čistič disku a Informace o systému. Krom toho jsem vydal repack češtiny, který obsahuje všechny aktualizace a tato verze bude taky dostupná na serveru češtiny.cz.

Související články:

Martin Buchta | Kategorie: Češtiny
| Počet zobrazení: 1236

← Líbil se vám článek? Podělte se o něj s přáteli!

 
 

Více v ESET Remote Administrator
Jak vzdáleně odinstalovat McAfee Security Scan Plus pomocí ERA?

McAfee Security Scan Plus je bloatware, který se do počítače natáhne automaticky pokud si nedáte pozor při instalaci bezplatných aplikací...

Zavřít