Česká lokalizace Microsoft Outlook pro iOS se nepovedla | Buchtič blog o IT a PC

... je jedním z nejnavštěvovanějších tuzemských blogů zabývajících se IT a češtinami do programů a her. Pokud máte problém nejen
s počítačem pravděpodobně u mě naleznete řešení, případně si o něj napište. Zajímám se rovněž o herní průmysl a internet věcí - každý produkt pořádně prověřím. Přiblížíme si tvorbu webových prezentací a budeme cestovat po světě skrz Google Earth. »

 

Česká lokalizace Microsoft Outlook pro iOS se nepovedla

31 Led 2015

Nedávno jsme si ukázali, že outsourcování překladu aplikací a her má také své stinné stránky. Čerstvým důkazem je nově vydaný Outlook pro iOS dostupný pro iPhone a iPad. Aplikace je povedená a nabízí mnohem více funkcí než vestavěný klient (kupříkladu připomenutí e-mailu), ale bohužel její česká lokalizace je otřesná.

Dříve se na překladech produktů Microsoftu podíleli přímo jeho zaměstnanci. To se buď změnilo nebo v Microsoftu nemají žádné zařízení s nakousnutým jablkem, takže nikdo výsledek dodaný překladatelskou agenturou netestoval.

Microsoft Outlook pro iOS

outlook-01

Microsoft Outlook pro iOS

Microsoft Outlook pro iOS

Uvidíme, zda se mi podaří protlačit změny v českém překladu Outlooku pro iOS.

Martin Buchta | Kategorie: Češtiny Internet, IT iOS Mobil & tablet
| Počet zobrazení: 1771

← Líbil se vám článek? Podělte se o něj s přáteli!

 
 

Více v ESET Remote Administrator
Jak vzdáleně odinstalovat McAfee Security Scan Plus pomocí ERA?

McAfee Security Scan Plus je bloatware, který se do počítače natáhne automaticky pokud si nedáte pozor při instalaci bezplatných aplikací...

Zavřít