CCleaner 1.36.430 a TuneUp Utilities 2007 | Buchtič blog o IT a PC Buchtič blog

... je jedním z nejnavštěvovanějších tuzemských blogů zabývajících se IT a češtinami do programů a her. Pokud máte problém nejen
s počítačem pravděpodobně u mě naleznete řešení, případně si o něj napište. Zajímám se rovněž o herní průmysl a internet věcí - každý produkt pořádně prověřím. Přiblížíme si tvorbu webových prezentací a budeme cestovat po světě skrz Google Earth. »

 

CCleaner 1.36.430 a TuneUp Utilities 2007

21 Pro 2006

ccleanerTak opět po měsíci tu máme další verzi oblíbeného populární utility pro odstraňování dočasných souborů a čištění registru. Tentokrát je změn minimum, pouze podpora čištění kancelářškého balíku Office 2007 a opraven problém při čištění hotfixů a souborů protokolu. Samozřejmě jsem připravil češtinu.

Už je to nějaký pátek, co byla do světa vypuštěna první německá beta verze výkonného optimalizačního balíku. Od té doby je má emailová schránka bombardována žádostmi ve vydání překladu pro novou verzi. Tento týden konečně vyšla finální verze s označením 6.0.1255, takže mohu slavnostně ohlásit zahájení překladu. Češtinu očekávejte během Vánoc, nejpozději během prvních dnů roku 2007.

Související články:

Martin Buchta | Kategorie: Češtiny

← Líbil se vám článek? Podělte se o něj s přáteli!