Bouře Daniela Landy je venku a Kabáti připravují nové CD | Buchtič blog o IT a PC

... je jedním z nejnavštěvovanějších tuzemských blogů zabývajících se IT a češtinami do programů a her. Pokud máte problém nejen
s počítačem pravděpodobně u mě naleznete řešení, případně si o něj napište. Zajímám se rovněž o herní průmysl a internet věcí - každý produkt pořádně prověřím. Přiblížíme si tvorbu webových prezentací a budeme cestovat po světě skrz Google Earth. »

 

Bouře Daniela Landy je venku a Kabáti připravují nové CD

11 Kvě 2006

Už jsem ani nedoufal, že záznam koncertního turné pod názvem Bouře, které Daniel Landa uskutečnil na konci minulého roku v Praze a Ostravě, někdy vyjde 😉 . Inu stalo se a od 5. května vyšlo si můžete jak DVD tak i dvojCD předobjednat, např. na internetovém obchodě G-Obchod.cz za přímo lidové ceny, 2CD 260,- Kč a DVD jen za 310,- Kč. Nikde jsem nesehnal oficiální informaci, ale Bouře by měla pravděpodobně vyjít na konci měsíce.
Vzhledem k tomu, že v Náchodě v Musicshopu pomalu ani nevědí, že nějaká Bouře vyjde 😉 , tak objednávám online. Jen doufám, že Česká pošta zásilku doručí dřív než ji budou mít v Musicshopu. Jen aby to nedopadlo jako s Divokým Billem, který mi přišel až týden poté, co zásilku vyexpedovali. 3x hurá pro obchod.cz, který posílá zásilky jako obchodní balík, čili další den po expedici ji mám doma 🙂 .

A ještě jedna informace pro fanoušky skupiny KABÁT. V současné chvíli kluci prácují na novém CD, které by mělo vyjít září toho roku. Výstižná citace z oficiální informace:
Po tak úspěšné desce jako bylo Dole v Dole se tvoří dost pod tlakem, a fanoušci
čekají, jestli dokážeme ještě překvapit, a v ideálním stavu i překonat právě toto
poslední CD z podzimu 2003
. Jako bonus přidám odkaz na fotografie ze studia.

Martin Buchta | Kategorie: Hudba, TV
| Počet zobrazení: 1060

← Líbil se vám článek? Podělte se o něj s přáteli!

 
 • třeba mne Česká Pošta nezklamala – vždy doručí den po podání (balíku)

 • [1] ještě nezklamala 😉 .. donedávna bylo ještě taky vše OK, ale když už ani časopis (PC WORLD) nejsou schopni doručit .. jestli nepřijde ani příští číslo, tak už s tim něco budu dělat..
  ale účty přijdou bez problému :-/

 • spyritus

  omg lol…já s českou nemám žádný problémy vždycky příde všechno co má……a dokonce i k nám do tý naší „prdele“ světa (nejmenovaný) ne Dobruška to není

 • Jech

  vy máte v Masturbách poštu jo ? :))

 • [4] v tý dáře žádnou poštu nemaj, pouze schránku, protože ta díra spadá pod Bílý Újezd .. to zas jenom [3] kecal 😀 😉

 • Super

 • je to hrozny

 

Více v Češtiny
Česká lokalizace Microsoft Outlook pro iOS se nepovedla

Nedávno jsme si ukázali, že outsourcování překladu aplikací a her má také své stinné stránky. Čerstvým důkazem je nově vydaný...

Zavřít