Bouře Daniela Landy je venku a Kabáti připravují nové CD | Buchtič blog o IT a PC

... je jedním z nejnavštěvovanějších tuzemských blogů zabývajících se IT a češtinami do programů a her. Pokud máte problém nejen
s počítačem pravděpodobně u mě naleznete řešení, případně si o něj napište. Zajímám se rovněž o herní průmysl a internet věcí - každý produkt pořádně prověřím. Přiblížíme si tvorbu webových prezentací a budeme cestovat po světě skrz Google Earth. »

 

Bouře Daniela Landy je venku a Kabáti připravují nové CD

11 Kvě 2006

Už jsem ani nedoufal, že záznam koncertního turné pod názvem Bouře, které Daniel Landa uskutečnil na konci minulého roku v Praze a Ostravě, někdy vyjde 😉 . Inu stalo se a od 5. května vyšlo si můžete jak DVD tak i dvojCD předobjednat, např. na internetovém obchodě G-Obchod.cz za přímo lidové ceny, 2CD 260,- Kč a DVD jen za 310,- Kč. Nikde jsem nesehnal oficiální informaci, ale Bouře by měla pravděpodobně vyjít na konci měsíce.
Vzhledem k tomu, že v Náchodě v Musicshopu pomalu ani nevědí, že nějaká Bouře vyjde 😉 , tak objednávám online. Jen doufám, že Česká pošta zásilku doručí dřív než ji budou mít v Musicshopu. Jen aby to nedopadlo jako s Divokým Billem, který mi přišel až týden poté, co zásilku vyexpedovali. 3x hurá pro obchod.cz, který posílá zásilky jako obchodní balík, čili další den po expedici ji mám doma 🙂 .

A ještě jedna informace pro fanoušky skupiny KABÁT. V současné chvíli kluci prácují na novém CD, které by mělo vyjít září toho roku. Výstižná citace z oficiální informace:
Po tak úspěšné desce jako bylo Dole v Dole se tvoří dost pod tlakem, a fanoušci
čekají, jestli dokážeme ještě překvapit, a v ideálním stavu i překonat právě toto
poslední CD z podzimu 2003
. Jako bonus přidám odkaz na fotografie ze studia.

Martin Buchta | Kategorie: Hudba, TV
| Počet zobrazení: 1461

← Líbil se vám článek? Podělte se o něj s přáteli!

 
 

Více v ESET Remote Administrator
Jak vzdáleně odinstalovat McAfee Security Scan Plus pomocí ERA?

McAfee Security Scan Plus je bloatware, který se do počítače natáhne automaticky pokud si nedáte pozor při instalaci bezplatných aplikací...

Zavřít