Bouře Daniela Landy je venku a Kabáti připravují nové CD | Buchtič blog o IT a PC Buchtič blog

... je jedním z nejnavštěvovanějších tuzemských blogů zabývajících se IT a češtinami do programů a her. Pokud máte problém nejen
s počítačem pravděpodobně u mě naleznete řešení, případně si o něj napište. Zajímám se rovněž o herní průmysl a internet věcí - každý produkt pořádně prověřím. Přiblížíme si tvorbu webových prezentací a budeme cestovat po světě skrz Google Earth. »

 

Bouře Daniela Landy je venku a Kabáti připravují nové CD

11 Kvě 2006

Už jsem ani nedoufal, že záznam koncertního turné pod názvem Bouře, které Daniel Landa uskutečnil na konci minulého roku v Praze a Ostravě, někdy vyjde 😉 . Inu stalo se a od 5. května vyšlo si můžete jak DVD tak i dvojCD předobjednat, např. na internetovém obchodě G-Obchod.cz za přímo lidové ceny, 2CD 260,- Kč a DVD jen za 310,- Kč. Nikde jsem nesehnal oficiální informaci, ale Bouře by měla pravděpodobně vyjít na konci měsíce.
Vzhledem k tomu, že v Náchodě v Musicshopu pomalu ani nevědí, že nějaká Bouře vyjde 😉 , tak objednávám online. Jen doufám, že Česká pošta zásilku doručí dřív než ji budou mít v Musicshopu. Jen aby to nedopadlo jako s Divokým Billem, který mi přišel až týden poté, co zásilku vyexpedovali. 3x hurá pro obchod.cz, který posílá zásilky jako obchodní balík, čili další den po expedici ji mám doma 🙂 .

A ještě jedna informace pro fanoušky skupiny KABÁT. V současné chvíli kluci prácují na novém CD, které by mělo vyjít září toho roku. Výstižná citace z oficiální informace:
Po tak úspěšné desce jako bylo Dole v Dole se tvoří dost pod tlakem, a fanoušci
čekají, jestli dokážeme ještě překvapit, a v ideálním stavu i překonat právě toto
poslední CD z podzimu 2003
. Jako bonus přidám odkaz na fotografie ze studia.

Martin Buchta | Kategorie: Hudba, TV

← Líbil se vám článek? Podělte se o něj s přáteli!