Archiv článků | Buchtič blog o IT a PC

... je jedním z nejnavštěvovanějších tuzemských blogů zabývajících se IT a češtinami do programů a her. Pokud máte problém nejen
s počítačem pravděpodobně u mě naleznete řešení, případně si o něj napište. Zajímám se rovněž o herní průmysl a internet věcí - každý produkt pořádně prověřím. Přiblížíme si tvorbu webových prezentací a budeme cestovat po světě skrz Google Earth. »

 

Archiv článků podle data vydání

Je to až neuvěřitelné, ale Buchtič blog píšu již více než sedm let. Doba je to dlouhá a během těch let sem publikoval více jak 500 příspěvků, článků, tipů a návodů pro řešení problémů s počítačem. Podívejte se do archivu článků tohoto blogu a sledujte vývoj, jakým směrem se ubírá.

Kromě IT cestujeme také po světě pomocí Google Earth a máte unikátní možnost soutěžit o hodnotné ceny. Perfektní zpětnou vazbou jsou vaše komentáře a reakce, kterých jste mi tady nechali na 5 500, což je úctyhodné číslo. Za to vám děkuji a těším se na vaše návštěvy a doufám, že využíváte také mé češtiny do programů.
Doporučuji

Osobní blog Dominika Fryče

Podnikový ekonomický software Money se přizpůsobí potřebám vaší společnosti!

Pro efektivní řešení mezd je ideální komplexní mzdový systém Vema.

Tip na spolehlivý podnikový crm systém Altus Vario.

eWay-CRM je spolehlivý software pro řízení projektů. Vyzkoušejte zdarma!

Chytrý mobilní telefon Apple iPhone nabízí vysoký výkon bez kompromisů.

Chcete si vést pohodlně účetnictví online? Se službou iDoklad je to snadné!

 
Více v Internet, IT
Jak v Internet Explorer skrýt tlačítko, které otevírá Microsoft Edge

Microsoft se neustále snaží tlačit uživatele k používání prohlížeče Microsoft Edge. S příchodem aktualizace označené jako Creators Update propašoval do...

Zavřít