Angry Birds: Star Wars jsou tady, stahujte pro Android, iOS, Mac, PC a Windows Phone | Buchtič blog o IT a PC

... je jedním z nejnavštěvovanějších tuzemských blogů zabývajících se IT a češtinami do programů a her. Pokud máte problém nejen
s počítačem pravděpodobně u mě naleznete řešení, případně si o něj napište. Zajímám se rovněž o herní průmysl a internet věcí - každý produkt pořádně prověřím. Přiblížíme si tvorbu webových prezentací a budeme cestovat po světě skrz Google Earth. »

 

Před dávnými časy, v předaleké galaxii… Domnívali jste se, že nic šílenějšího a zábavnějšího než Angry Birds Space nemůže přijít? Pokud vás vesmírné dobrodružství a stav bez tíže zaujal, a jste navíc milovníci Star Wars, potom musíte mít nejnovější ptáky od Rovia.

Ve spolupráci s Lucasarts vznikl klon úspěšných vesmírných ptáků. Stále zůstaneme ve vesmíru a pořád stěžejním prvkem hratelnosti bude gravitace. Nicméně nově se setkáme s rytíři Jedi, elektrickým R2D2, ničitelem Žvejkem a nechybí ani neustále ozbrojený Han Solo. Bojujte proti temné síle na svých telefonech, tabletech s Androidem, iOS, Windows Phone 8 a počítačích s Windows a Mac OS. V komentářích se můžete podělit o své dojmy.

Angry Birds: Star Wars stahujte pro tyto platformy

Aktualizace: Od dnešního dne, tedy 9. 12. 2012, jsou Angry Birds: Star Wars dostupné také pro Windows Phone 7.5/7.8


Martin Buchta | Kategorie: Android iOS Mobil & tablet PC Počítačové hry Windows Windows Phone
| Počet zobrazení: 2600

← Líbil se vám článek? Podělte se o něj s přáteli!

 
 

Více v ESET Remote Administrator
Jak vzdáleně odinstalovat McAfee Security Scan Plus pomocí ERA?

McAfee Security Scan Plus je bloatware, který se do počítače natáhne automaticky pokud si nedáte pozor při instalaci bezplatných aplikací...

Zavřít