Angry Birds Space – stahujte pro Android, iOS, Mac, PC i Windows Phone | Buchtič blog o IT a PC Buchtič blog

... je jedním z nejnavštěvovanějších tuzemských blogů zabývajících se IT a češtinami do programů a her. Pokud máte problém nejen
s počítačem pravděpodobně u mě naleznete řešení, případně si o něj napište. Zajímám se rovněž o herní průmysl a internet věcí - každý produkt pořádně prověřím. Přiblížíme si tvorbu webových prezentací a budeme cestovat po světě skrz Google Earth. »

 

Kdo by neznal naštvané ptáky, nejúspěšnější mobilní hru všech dob, kteří dokážou naštvat občas každého, hlavně vašeho šéfa. Pokud jste již dohráli také Rio a Seasons určitě netrpělivě vyčkáváte vydání dalšího dílu s názvem Space, ve kterém nyní ptáci přesunuli ze země do vesmíru. Nulová gravitace by mohla změnit stávající hratelnost, co myslíte?

60 nových levelů, nový fyzikální engine a s tím spojená odlišná hratelnost a samozřejmě nové postavy. To vše dostupné již od dnešního dne nejen pro Android (Google Play), iOS (AppStore), ale také pro Mac a PC. Space prostě nesmí ve vašem telefonu, tabletu nebo počítači chybět, ale před tím než si na níže uvedených odkazech Angry Birds zakoupíte, si můžete na PC vyzkoušet demoverzi.

Angry Birds Space ke stažení

Co s týče rostoucí platformy Windows Phone, na které původní Angry Birds jsou, Rovio oznámilo, že Space pro tento operační systém bohužel neplanuje,

Aktualizace

Rovio nakonec podlehlo tlaku Microsoftu a Nokie, proto se Agry Birds Space pro Windows Phone dočkáme 🙂 Otázkou zůstává kdy přesně, každopádně vás budu informovat.

Od dnešního dne, tedy 9. 12. 2012, jsou Angry Birds: Star Wars dostupné také pro Windows Phone 7.5/7.8 

Martin Buchta | Kategorie: iOS Mobil & tablet PC Počítačové hry Tipy Windows Phone Zábava
| Počet zobrazení: 4677

← Líbil se vám článek? Podělte se o něj s přáteli!

 
 

Více v Nezařazené
PF 2017

Poklidný zbytek roku a nechť je nový plný osobních i pracovních úspěchů… Vám přeje Buchtič

Zavřít