Aktualizový překlad pro TuneUp Utilities 2010 v9.0.4300 | Buchtič blog o IT a PC Buchtič blog

... je jedním z nejnavštěvovanějších tuzemských blogů zabývajících se IT a češtinami do programů a her. Pokud máte problém nejen
s počítačem pravděpodobně u mě naleznete řešení, případně si o něj napište. Zajímám se rovněž o herní průmysl a internet věcí - každý produkt pořádně prověřím. Přiblížíme si tvorbu webových prezentací a budeme cestovat po světě skrz Google Earth. »

 

Aktualizový překlad pro TuneUp Utilities 2010 v9.0.4300

4 Čvc 2010

Tuneup UtilitiesMinulý týden vydali Němci nové sestavení oblíbeného optimalizačního balíku TuneUp Utilities. Od dob verze 9.0.4020 dostál program spousty změn především po stránce rychlosti, ale také se změnili některé texty. Proto se při použití staré češtiny v nové verzi občas vyskytovali německé texty. Z toho důvodu jsem stávající překlad zaktualizoval a nyní by mělo být vše v pořádku. Aktuální verzi češtiny si tedy můžete stáhnout z mého webu.

Pokud objevíte chybku v lokalizaci nebo nepřeložené texty, určitě mi to oznamte. O instalaci češtiny a řešení případných problémů již toho bylo spousta řečeno, ale pro jistotu znova opakuji, přečtěte si návod nebo mne kontaktujte a češtinu vám nainstaluji.

Související články

Martin Buchta | Kategorie: Češtiny

← Líbil se vám článek? Podělte se o něj s přáteli!