Absolute Uninstaller, Registry Repair 2.3 a drobné úpravy webu | Buchtič blog o IT a PC

... je jedním z nejnavštěvovanějších tuzemských blogů zabývajících se IT a češtinami do programů a her. Pokud máte problém nejen
s počítačem pravděpodobně u mě naleznete řešení, případně si o něj napište. Zajímám se rovněž o herní průmysl a internet věcí - každý produkt pořádně prověřím. Přiblížíme si tvorbu webových prezentací a budeme cestovat po světě skrz Google Earth. »

 

Absolute Uninstaller, Registry Repair 2.3 a drobné úpravy webu

8 Čvc 2007

Včera vyšla nová verze nástroje pro účinné odinstalování programů Absolute Uninstaller a nástroje pro čištění registru od neplatných hodnot a klíčů Registry Repair s označením verze 2.3. Samozřejmě jsem připravil překlad, který si můžete jako vždy stáhnout z mého webu, Absolute Uninstaller, Registry Repair.

Kromě toho jsem nyní také dokončil drobné úpravy webu a spustil je online. Jedná se hlavně o drobné upravení designu (např. zmenšení šířky okna) a zpřehlednění samotných článků s překladem. Inu posuďte sami a případné názory či připomínky uvítám v komentářích.

Martin Buchta | Kategorie: Češtiny
| Počet zobrazení: 979

← Líbil se vám článek? Podělte se o něj s přáteli!

 
 • lední brtník

  oblíbené čističe registrů, coby každodenní nástroj čtenářů počítač pro každého :-/
  někdy se jim taky pohrdavě přezdívá mazače recent odkazů, protože to bývá jediné co bez pohromy pro registry zvládnou – ale zkoušel jsem jednou placený produkt, uvolněný přes giveaway, a ten po nalezení odkazů v tempech na už nedostupné síťové dokumenty vždy zatuhnul.
  takže můj pohled na tyto kriplovátka hraboucí se v registrech je velmi pochybovačný, přes 98% programů jde ručně z registrů vymazat, ty nekorektní 2% už nemá cenu nikdy v životě znovu instalovat.
  pravda, rychlost je nesrovnatelná, kdo někdy zkoušel ručně odstranit nero tak ví, ale ten kdo slyšel pozdější nářky čtenářů ppk nad příliš vydesinfikovanými registry, nebo potkal flamewar nad spíše neúčinnými utilitami, ví taky svoje.

 • [1] Zkušenosti říkají v registrech se nehrabat. Maximálně poměrně neškodnými jednoduchými nástroji jako CCleaner 😉

 • no, ja pouzival driv asi 10 softu na cisteni registru a skoncilo to znicenim OS 😀

 

Více v Češtiny
Česká lokalizace Microsoft Outlook pro iOS se nepovedla

Nedávno jsme si ukázali, že outsourcování překladu aplikací a her má také své stinné stránky. Čerstvým důkazem je nově vydaný...

Zavřít