Čeština pro Ad-Aware 9 | Buchtič blog o IT a PC Buchtič blog

... je jedním z nejnavštěvovanějších tuzemských blogů zabývajících se IT a češtinami do programů a her. Pokud máte problém nejen
s počítačem pravděpodobně u mě naleznete řešení, případně si o něj napište. Zajímám se rovněž o herní průmysl a internet věcí - každý produkt pořádně prověřím. Přiblížíme si tvorbu webových prezentací a budeme cestovat po světě skrz Google Earth. »

 

Čeština pro Ad-Aware 9

19 Pro 2010

Ad-Aware češtinaAd-Aware patřil kdysi k etalonu v boji proti škodlivému balastu (malware, adware, keyloggery atd.). Poté přišla nepříliš povedená verze 2007, kterou nebylo možné lokalizovat. V dnešní době ochrannou funkci proti škodlivým kódům zastávají kvalitní antivirové programy, takže osobně již nepovažuji za důležité nutně aktivně používat programy jako je Ad-Aware.

Každopádně v poslední době se nahromadilo více žádostí ohledně jeho překladu, tak jsem se na něj mrknul. Kupodivu jsem zjistil, že je to proveditelné, takže nyní můžete stahovat češtinu do Ad-Aware 9. Po instalaci spusťte Ad-Aware, v nastavení zvolte češtinu a restartujte aplikaci.

Martin Buchta | Kategorie: Češtiny

← Líbil se vám článek? Podělte se o něj s přáteli!