Čeština pro Ad-Aware 9 | Buchtič blog o IT a PC

... je jedním z nejnavštěvovanějších tuzemských blogů zabývajících se IT a češtinami do programů a her. Pokud máte problém nejen
s počítačem pravděpodobně u mě naleznete řešení, případně si o něj napište. Zajímám se rovněž o herní průmysl a internet věcí - každý produkt pořádně prověřím. Přiblížíme si tvorbu webových prezentací a budeme cestovat po světě skrz Google Earth. »

 

Čeština pro Ad-Aware 9

19 Pro 2010

Ad-Aware češtinaAd-Aware patřil kdysi k etalonu v boji proti škodlivému balastu (malware, adware, keyloggery atd.). Poté přišla nepříliš povedená verze 2007, kterou nebylo možné lokalizovat. V dnešní době ochrannou funkci proti škodlivým kódům zastávají kvalitní antivirové programy, takže osobně již nepovažuji za důležité nutně aktivně používat programy jako je Ad-Aware.

Každopádně v poslední době se nahromadilo více žádostí ohledně jeho překladu, tak jsem se na něj mrknul. Kupodivu jsem zjistil, že je to proveditelné, takže nyní můžete stahovat češtinu do Ad-Aware 9. Po instalaci spusťte Ad-Aware, v nastavení zvolte češtinu a restartujte aplikaci.

Martin Buchta | Kategorie: Češtiny
| Počet zobrazení: 3321

← Líbil se vám článek? Podělte se o něj s přáteli!

 
 

Více v ESET Remote Administrator
Jak vzdáleně odinstalovat McAfee Security Scan Plus pomocí ERA?

McAfee Security Scan Plus je bloatware, který se do počítače natáhne automaticky pokud si nedáte pozor při instalaci bezplatných aplikací...

Zavřít