Saturn v Google Earth | Buchtič blog o IT a PC

... je jedním z nejnavštěvovanějších tuzemských blogů zabývajících se IT a češtinami do programů a her. Pokud máte problém nejen
s počítačem pravděpodobně u mě naleznete řešení, případně si o něj napište. Zajímám se rovněž o herní průmysl a internet věcí - každý produkt pořádně prověřím. Přiblížíme si tvorbu webových prezentací a budeme cestovat po světě skrz Google Earth. »

 

Saturn v Google Earth

30 Čvc 2006

Země, Mars, Jupiter a dokonce i Saturn. Právě si nejspíš myslíte, že jsem se zbláznil, protože jsem přišel na to, že kromě Země a Měsíce existuje i další planeta. Bohužel Vás zklamu, protože jsem zcela při smyslech, protože předchvílí jsem objevil další planetu, kterou si můžete prohlížet ve čtvrté verzi GE. Pro tvorbu overlay byla použita textura z webu planetpixelemporium.com, Paintshop Pro pro namalování prstence, Blender a Google SketchUp pro vymodelování.

Nepřeberné množství obrázků naleznete za pomoci Googlu a overlay si stáhnete po kliknutí na následující ikonku.
Přidat do Google Earth

Martin Buchta | Kategorie: Google Earth
| Počet zobrazení: 996

← Líbil se vám článek? Podělte se o něj s přáteli!

 
  • spyritus

    mno při pohledu na fotku se mi jen zdá že tohle asi není moc povedená reprodukce jupitera..už jen prostě ty prstence….ja nevim….ale dobrý….jako začátek to stačí…a teď by třeba mohli vymodelovat nějakej pohádkovej svět….co třeba svět středozemě z Hobita….to by byl i docela zajmavej nápad…kdyby někdo vzal photoshop, blendra a tak půl roku práce tak by z toho mohl bejt docela povedenej projekt….

  • spyritus: můžeš začít :))..ale jinak s hobitem docela zajímavej nápad 🙂

  • nemůžu to na googlu najít. Akorát mars na mars.google.com

  • [3] Na googlu to nenajdeš, poněvadž to není oficiální doplněk pro GE.

 

Více v Češtiny
Česká lokalizace Microsoft Outlook pro iOS se nepovedla

Nedávno jsme si ukázali, že outsourcování překladu aplikací a her má také své stinné stránky. Čerstvým důkazem je nově vydaný...

Zavřít