Absolute Uninstaller, Registry Repair 1.6 a čeština (update2) | Buchtič blog o IT a PC

... je jedním z nejnavštěvovanějších tuzemských blogů zabývajících se IT a češtinami do programů a her. Pokud máte problém nejen
s počítačem pravděpodobně u mě naleznete řešení, případně si o něj napište. Zajímám se rovněž o herní průmysl a internet věcí - každý produkt pořádně prověřím. Přiblížíme si tvorbu webových prezentací a budeme cestovat po světě skrz Google Earth. »

 

Absolute Uninstaller, Registry Repair 1.6 a čeština (update2)

30 Čvc 2006

Už je to více jak týden, co vyšla nová verze nástroje pro snadnější a komplexnější odinstalaci programů a nástroj pro čištění registru. Vzhledem k tomu, že jsem nebyl polovinu týdne doma, tak jsem si toho nevšiml a poté jsem dodělával nový design. Takže překlad do Absolute UninstalleruRegistry Repairu si můžete stáhnout až nyní jako vždy z mého webu.

Homepage: GlarySoft.com

Update: Při kompilaci aktualizačního souboru došlo nešťastnou náhodou k záměně souborů, za což se velmi omlouvám. Problém s nefunkčním překladem byl způsoben vydáním novějšího buildu. Všem, kterým nefungovala předchozí čeština a nestáhli si na moji radu předchozí build, si nyní mohou stáhnout překlad pro nejnovější build (týká se jak Absolute Uninstalleru, tak Registry Repairu).

Pozn.: V současné chvíli je sice jazykový balíček na vysoké úrovni a obsahuje i texty, které v exe nejdou přeložit, ale problém je v zobrazování diakritiky, takže musím v exe souborech měnit typ písma. Pokouším se o komunikaci s GlarySoftem o zahrnutí českého jazykového balíčku přímo do instalace programu, takže mi držte palce.

Martin Buchta | Kategorie: Češtiny
| Počet zobrazení: 1058

← Líbil se vám článek? Podělte se o něj s přáteli!

 
 • CrazyDog

  Advanced Uninstaller PRO je podle meho lepsi 😉 Doporucuji vyzkouset, ale neni free

 • On ani Absolute Uninstaller není free 🙁

 • PetrTwo

  nejlepší je My uninstaller – freeware

 • [3] Když už freeware a nemít toho tolik, tak lze použít manažera v CCleaner-u 😉

 • Lubor

  CrazyDog, PetrTwo: To je záležitost osobního vkusu. Jestli je některý program (nej)lepší, pak je dobré napsat v čem. Já si dovolím tvrdit, že velice účinný je Total Uninstall, ale to už je někde jinde, to je záležitost monitoringu při instalaci. Ale vyznat se pak v hromadě výsledků, zejména těch z registru, to je jen pro výjimečné případy. Proto v běžných případech je otázkou volby právě Absolute Uninstaller. Díky jednoduchosti, uživatelské přívětivosti a v neposlední řadě pěkné Buchtičově češtině.

 • Lubor: Jo, asi jsi mi dal tip, o čem psát 🙂 Jinak ať si každý používá co chce. Koneckonců použít se dá i základní Windowsácké „Přidat/odebrat programy“. Total Uninstall (nebo co to bylo za PGM) se mi líbil, ale tuším, že není zdarma.

 

Více v Češtiny
Česká lokalizace Microsoft Outlook pro iOS se nepovedla

Nedávno jsme si ukázali, že outsourcování překladu aplikací a her má také své stinné stránky. Čerstvým důkazem je nově vydaný...

Zavřít