Absolute Uninstaller, Registry Repair 1.6 a čeština (update2) | Buchtič blog o IT a PC

... je jedním z nejnavštěvovanějších tuzemských blogů zabývajících se IT a češtinami do programů a her. Pokud máte problém nejen
s počítačem pravděpodobně u mě naleznete řešení, případně si o něj napište. Zajímám se rovněž o herní průmysl a internet věcí - každý produkt pořádně prověřím. Přiblížíme si tvorbu webových prezentací a budeme cestovat po světě skrz Google Earth. »

 

Absolute Uninstaller, Registry Repair 1.6 a čeština (update2)

30 Čvc 2006

Už je to více jak týden, co vyšla nová verze nástroje pro snadnější a komplexnější odinstalaci programů a nástroj pro čištění registru. Vzhledem k tomu, že jsem nebyl polovinu týdne doma, tak jsem si toho nevšiml a poté jsem dodělával nový design. Takže překlad do Absolute UninstalleruRegistry Repairu si můžete stáhnout až nyní jako vždy z mého webu.

Homepage: GlarySoft.com

Update: Při kompilaci aktualizačního souboru došlo nešťastnou náhodou k záměně souborů, za což se velmi omlouvám. Problém s nefunkčním překladem byl způsoben vydáním novějšího buildu. Všem, kterým nefungovala předchozí čeština a nestáhli si na moji radu předchozí build, si nyní mohou stáhnout překlad pro nejnovější build (týká se jak Absolute Uninstalleru, tak Registry Repairu).

Pozn.: V současné chvíli je sice jazykový balíček na vysoké úrovni a obsahuje i texty, které v exe nejdou přeložit, ale problém je v zobrazování diakritiky, takže musím v exe souborech měnit typ písma. Pokouším se o komunikaci s GlarySoftem o zahrnutí českého jazykového balíčku přímo do instalace programu, takže mi držte palce.

Martin Buchta | Kategorie: Češtiny
| Počet zobrazení: 1360

← Líbil se vám článek? Podělte se o něj s přáteli!

 
 

Více v ESET Remote Administrator
Jak vzdáleně odinstalovat McAfee Security Scan Plus pomocí ERA?

McAfee Security Scan Plus je bloatware, který se do počítače natáhne automaticky pokud si nedáte pozor při instalaci bezplatných aplikací...

Zavřít