Vyšel CCleaner 1.30.310 a čeština (update) | Buchtič blog o IT a PC

... je jedním z nejnavštěvovanějších tuzemských blogů zabývajících se IT a češtinami do programů a her. Pokud máte problém nejen
s počítačem pravděpodobně u mě naleznete řešení, případně si o něj napište. Zajímám se rovněž o herní průmysl a internet věcí - každý produkt pořádně prověřím. Přiblížíme si tvorbu webových prezentací a budeme cestovat po světě skrz Google Earth. »

 

Vyšel CCleaner 1.30.310 a čeština (update)

2 Čvn 2006

ccleanerPo měsíci tu máme opět další verzi populární utility pro odstraňování dočasných souborů. Nejpodstatnější změnou je konečně podpora čištění Opery9, viz. changelog. Překlad si můžete jako vždy stáhnout z mého webu.

Homepage: CCleaner.com

Update: Při popisování překladu jsem se dopustil drobné chyby. Zaměnil jsem číslo 13 v označení verze (1.30.130 za 1.30.310). Tímto se všem omlouvám a díky za upozornění patří Ondrovi.
Pozn.: Tento drobný překlep způsobený pozdními hodinami vůbec němá vliv na instalaci češtiny, protože je to řešeno přepsáním původních souborů. Čili nechápu dotazy typu: „Nejde mi nainstalovat čeština, protože je na jinou verzi„.

Martin Buchta | Kategorie: Češtiny
| Počet zobrazení: 1331

← Líbil se vám článek? Podělte se o něj s přáteli!

 
 

Více v ESET Remote Administrator
Jak vzdáleně odinstalovat McAfee Security Scan Plus pomocí ERA?

McAfee Security Scan Plus je bloatware, který se do počítače natáhne automaticky pokud si nedáte pozor při instalaci bezplatných aplikací...

Zavřít