Vyšel CCleaner 1.30.310 a čeština (update) | Buchtič blog o IT a PC Buchtič blog

... je jedním z nejnavštěvovanějších tuzemských blogů zabývajících se IT a češtinami do programů a her. Pokud máte problém nejen
s počítačem pravděpodobně u mě naleznete řešení, případně si o něj napište. Zajímám se rovněž o herní průmysl a internet věcí - každý produkt pořádně prověřím. Přiblížíme si tvorbu webových prezentací a budeme cestovat po světě skrz Google Earth. »

 

Vyšel CCleaner 1.30.310 a čeština (update)

2 Čvn 2006

ccleanerPo měsíci tu máme opět další verzi populární utility pro odstraňování dočasných souborů. Nejpodstatnější změnou je konečně podpora čištění Opery9, viz. changelog. Překlad si můžete jako vždy stáhnout z mého webu.

Homepage: CCleaner.com

Update: Při popisování překladu jsem se dopustil drobné chyby. Zaměnil jsem číslo 13 v označení verze (1.30.130 za 1.30.310). Tímto se všem omlouvám a díky za upozornění patří Ondrovi.
Pozn.: Tento drobný překlep způsobený pozdními hodinami vůbec němá vliv na instalaci češtiny, protože je to řešeno přepsáním původních souborů. Čili nechápu dotazy typu: „Nejde mi nainstalovat čeština, protože je na jinou verzi„.

Martin Buchta | Kategorie: Češtiny

← Líbil se vám článek? Podělte se o něj s přáteli!