Blogy na Evropě 2 | Buchtič blog o IT a PC

... je jedním z nejnavštěvovanějších tuzemských blogů zabývajících se IT a češtinami do programů a her. Pokud máte problém nejen
s počítačem pravděpodobně u mě naleznete řešení, případně si o něj napište. Zajímám se rovněž o herní průmysl a internet věcí - každý produkt pořádně prověřím. Přiblížíme si tvorbu webových prezentací a budeme cestovat po světě skrz Google Earth. »

 

Blogy na Evropě 2

28 Kvě 2006

Po dlouhé době jsem zavítal na web rádia Evropy 2, běžně totiž E2 pouštím přímo z osobní lišty, a pvní věc, která mě upoutala kromě výsledků TOP 20 (bohužel 1. jako všude Japonská ubytovna :-(), byla reklama a následná položka v menu blogy. Přirozeně jsem kliknul a byl jsem překvapen. Čekal jsem totiž blogy nějakých teenagerů ve stylu lide.cz.

Na zmíněné sekci blogy naleznete opravdu deníčky moderátorů Evropy 2 a to přesně Markéty Rachmanové, Pavla Cejnara (Inbox na Óčku) a Libora Boučka (T-Music, Vyvolení). Takže pokud vás zajímá co dělají, o co se zajímají nebo pokud se jentak nudíte, tak tam určitě nakoukněte. Doufám, že budou blogovat i další moderátoři, např. Leoš Mareš, Patrik Hezucký nebo Katka Čepelíková.

Původně jsem myslel, že jsem opět objevil Ameriku, ale vzhledem k tomu, že první příspěvek je starý pouze 6 dní (z 22.5.), tak se jedná o novinku, která ještě není tolik rozšířená. Tak alespoň něco jsem objevil bez toho, aniž by to napsal někdo jiný 😉 .
A na závěr poznámka pod čarou: Evropa 2 je druhým tuzemským nejposlouchanějším rádiem s 932 000 stálými posluchači!

Martin Buchta | Kategorie: Hudba, TV
| Počet zobrazení: 1351

← Líbil se vám článek? Podělte se o něj s přáteli!

 
 

Více v ESET Remote Administrator
Jak vzdáleně odinstalovat McAfee Security Scan Plus pomocí ERA?

McAfee Security Scan Plus je bloatware, který se do počítače natáhne automaticky pokud si nedáte pozor při instalaci bezplatných aplikací...

Zavřít