Opera Mini získala další ocenění | Buchtič blog o IT a PC

... je jedním z nejnavštěvovanějších tuzemských blogů zabývajících se IT a češtinami do programů a her. Pokud máte problém nejen
s počítačem pravděpodobně u mě naleznete řešení, případně si o něj napište. Zajímám se rovněž o herní průmysl a internet věcí - každý produkt pořádně prověřím. Přiblížíme si tvorbu webových prezentací a budeme cestovat po světě skrz Google Earth. »

 

Opera Mini získala další ocenění

9 Kvě 2006

Nedávno uvolněná druhá verze internetového prohlížeče pro mobily s podporou javy, dnes získala ocenění od časopisu LAPTOP, LAPTOP Editors’ Choice Award. V současné chvíli má Opera Mini na kontě již dvě ocenění. Na konci minulého roku zíkskala prestižní cenu Gold Mobile. Není tedy divu, že během 5ti měsíců tohoto roku, si Operu Mini stáhlo již více jak 2.5milionu uživatelů a denně si ji stáhne skoro 30.000 uživatelů.

Martin Buchta | Kategorie: Mobil & tablet
| Počet zobrazení: 810

← Líbil se vám článek? Podělte se o něj s přáteli!

 
  • Taky se ani moc nedivím, Opera v mobilu je to nejlepší, co se dá sehnat.

  • HeWeR

    Opera je chytrá, moc chytrá. Narozdíl od jiných prohlížečů si je vědoma důležitosti mini browserů na mobilní telefony. Až se začne dělat Mozzila Mini, Opera bude mít slušný náskok. Já osobně Opeře fandím, jak na PC, tak na mobilu.

  • [2] až bude Šnekos Mini na stejný úrovni jako Opera teď, tak Opera bude už minimálně ve verzi 10 😉

 

Více v Češtiny
Česká lokalizace Microsoft Outlook pro iOS se nepovedla

Nedávno jsme si ukázali, že outsourcování překladu aplikací a her má také své stinné stránky. Čerstvým důkazem je nově vydaný...

Zavřít