Vyšel Advanced SMTP Server 2.7 a čeština | Buchtič blog o IT a PC

... je jedním z nejnavštěvovanějších tuzemských blogů zabývajících se IT a češtinami do programů a her. Pokud máte problém nejen
s počítačem pravděpodobně u mě naleznete řešení, případně si o něj napište. Zajímám se rovněž o herní průmysl a internet věcí - každý produkt pořádně prověřím. Přiblížíme si tvorbu webových prezentací a budeme cestovat po světě skrz Google Earth. »

 

Vyšel Advanced SMTP Server 2.7 a čeština

8 Kvě 2006

Tento program se vám může hodit, cestujete-li s noťasem a musíte často měnit nastavení STMP. Lze ho použít, když nechcete být závislý na SMTP serveru poskytovatele internetu nebo emailu, např. z důvodu nespolehlivosti či blbě nastaveného antispamu. Vzhledem k tomu, že vyšla nová verze, tak jsem připravil překlad, který si jako vždy můžete stáhnout z mého webu.

Homepage: Softstack

Martin Buchta | Kategorie: Češtiny
| Počet zobrazení: 867

← Líbil se vám článek? Podělte se o něj s přáteli!

 
  • CrazyDog

    Kdyz uz jsi u tech prekladu, nechces udelat i pro aktualni ZoneAlarm? Ten uz je buh vi jak dlouho a porad zadny preklad

  • Zjistil jsem, že texty v ZoneAlarmu jsou ukryté ve spouštěcím soboru, tedy „zlclient.exe“, nějaký zbytek je v „zonealarm.exe“ (tam se jedné o nějaké zbytečné řeči). Teď jde jen o to, aby to fungovalo. I když si myslím, že ZA není nějak těžký na ovládání, byť v EN. Naopak.

 

Více v Češtiny
Česká lokalizace Microsoft Outlook pro iOS se nepovedla

Nedávno jsme si ukázali, že outsourcování překladu aplikací a her má také své stinné stránky. Čerstvým důkazem je nově vydaný...

Zavřít