Opera Mini 2.0 je tady | Buchtič blog o IT a PC

... je jedním z nejnavštěvovanějších tuzemských blogů zabývajících se IT a češtinami do programů a her. Pokud máte problém nejen
s počítačem pravděpodobně u mě naleznete řešení, případně si o něj napište. Zajímám se rovněž o herní průmysl a internet věcí - každý produkt pořádně prověřím. Přiblížíme si tvorbu webových prezentací a budeme cestovat po světě skrz Google Earth. »

 

Opera Mini 2.0 je tady

3 Kvě 2006

Nedávno jsem informoval o tom, že by co nevidět měla vyjít nová verze. Neuplynul ani měsíc a dnes spatřila světlo světa. O připravovaných novinkách jsem už trochu psal, takže jen shrnu.

Pokud máte v paměti telefonu dostatek místa, tak si nyní můžete stahovat obrázky, melodie, java aplikace, MP3rojky atd. přímo do telefonu. Čili nyní nepotřebujete ani kabel a java hru si můžete rovnou stáhnout.

Další novinkou je podpora skinování. Operu si nyní můžete přizpůsobit dle vašeho gusta pomocí vestavěných barevných schémat stažených z internetu.

A nakonec pár drobných změn. Původní jednoduché vyhledávání bylo nahrazeno dvěma vyhledávacími políčky. Z tohož jedno je pevně nastaveno na Google a na druhém je defaultně nastavena Wikipedie, ale můžete si ho změnit klidně změnit. Bylo vypuštěno více grafiky, takže nejen úvodní stránka, ale i nastavení je nyní o dost přehlednější. Na novou verzi se můžete podívat v simulátoru.

Martin Buchta | Kategorie: Mobil & tablet
| Počet zobrazení: 1062

← Líbil se vám článek? Podělte se o něj s přáteli!

 
 

Více v ESET Remote Administrator
Jak vzdáleně odinstalovat McAfee Security Scan Plus pomocí ERA?

McAfee Security Scan Plus je bloatware, který se do počítače natáhne automaticky pokud si nedáte pozor při instalaci bezplatných aplikací...

Zavřít