Opera Mini 2.0 je tady | Buchtič blog o IT a PC Buchtič blog

... je jedním z nejnavštěvovanějších tuzemských blogů zabývajících se IT a češtinami do programů a her. Pokud máte problém nejen
s počítačem pravděpodobně u mě naleznete řešení, případně si o něj napište. Zajímám se rovněž o herní průmysl a internet věcí - každý produkt pořádně prověřím. Přiblížíme si tvorbu webových prezentací a budeme cestovat po světě skrz Google Earth. »

 

Opera Mini 2.0 je tady

3 Kvě 2006

Nedávno jsem informoval o tom, že by co nevidět měla vyjít nová verze. Neuplynul ani měsíc a dnes spatřila světlo světa. O připravovaných novinkách jsem už trochu psal, takže jen shrnu.

Pokud máte v paměti telefonu dostatek místa, tak si nyní můžete stahovat obrázky, melodie, java aplikace, MP3rojky atd. přímo do telefonu. Čili nyní nepotřebujete ani kabel a java hru si můžete rovnou stáhnout.

Další novinkou je podpora skinování. Operu si nyní můžete přizpůsobit dle vašeho gusta pomocí vestavěných barevných schémat stažených z internetu.

A nakonec pár drobných změn. Původní jednoduché vyhledávání bylo nahrazeno dvěma vyhledávacími políčky. Z tohož jedno je pevně nastaveno na Google a na druhém je defaultně nastavena Wikipedie, ale můžete si ho změnit klidně změnit. Bylo vypuštěno více grafiky, takže nejen úvodní stránka, ale i nastavení je nyní o dost přehlednější. Na novou verzi se můžete podívat v simulátoru.

Martin Buchta | Kategorie: Mobil & tablet

← Líbil se vám článek? Podělte se o něj s přáteli!