30 extra smajlíků do Windows Live Messengeru | Buchtič blog o IT a PC

... je jedním z nejnavštěvovanějších tuzemských blogů zabývajících se IT a češtinami do programů a her. Pokud máte problém nejen
s počítačem pravděpodobně u mě naleznete řešení, případně si o něj napište. Zajímám se rovněž o herní průmysl a internet věcí - každý produkt pořádně prověřím. Přiblížíme si tvorbu webových prezentací a budeme cestovat po světě skrz Google Earth. »

 

30 extra smajlíků do Windows Live Messengeru

22 Říj 2007

Máte rádi pěkné velké animované smajlíky a používáte kvalitní IM protokol MSN a bezkonkurenčního klienta Windows Live Messenger? V tom případě byste neměli přehlédnout, že Microsoft uvolnil balík 30-ti pěkně malovaných smajlíků.

Stažení instalátoru o velikosti 280kB Vám zabere nejvýše několik sekund. Následná instalace smajlíků je primitivní a dokonce nevyžaduje ani restart klienta, ba naopak, vyžaduje spuštěného klienta a připojení k internetu. V doporučuji odškrtnout používání Live Search jako výchozího vyhledávače a Live.com jako domovské stránky. Navíc instalace probíhá v češtině, jen škoda, že Microsoftu neříká nic pojem korektura textu, protože anglicko-český instalátor s chybami se vidí málo kdy, viz. Blok Filipa Rožánka – Microsoft umět céskymůj screen. Po instalaci se smajlíci normálně přidají k současným a navíc rovnou do nedávno použitých. Ty, které se do menu smajlíků nevešli, jednoduše najdete kliknutím na „Zobrazit vše“, kde si je můžete jednoduše zaměnit s výchozími.

Na závěr ještě náhled 29 smajlíků (ten poslední sem nějak nenašel 🙂 ) . Pokud by se náhodou našel někdo, komu by se nelíbili české texty, není problém si stáhnout anglickou či německou verzi smajlíků.

Martin Buchta | Kategorie: Internet, IT
| Počet zobrazení: 4663

← Líbil se vám článek? Podělte se o něj s přáteli!

 
 

Více v ESET Remote Administrator
Jak vzdáleně odinstalovat McAfee Security Scan Plus pomocí ERA?

McAfee Security Scan Plus je bloatware, který se do počítače natáhne automaticky pokud si nedáte pozor při instalaci bezplatných aplikací...

Zavřít