Mars v Google Earth | Buchtič blog o IT a PC Buchtič blog

... je jedním z nejnavštěvovanějších tuzemských blogů zabývajících se IT a češtinami do programů a her. Pokud máte problém nejen
s počítačem pravděpodobně u mě naleznete řešení, případně si o něj napište. Zajímám se rovněž o herní průmysl a internet věcí - každý produkt pořádně prověřím. Přiblížíme si tvorbu webových prezentací a budeme cestovat po světě skrz Google Earth. »

 

Mars v Google Earth

13 Bře 2006

Máte už celou zeměkouli procestovnou a chtěli byste si v GE prohlížet i jiné planety? Nyní si v Google Earth můžete prohlížet povrch Marsu. Oficiální Google Mars pro GE vyjde zanedlouho, ale už nyní existuje mars.google, obdobně jako moon.google.com. Do GE si v současné době můžete stáhnout záložku se snímky povrchu ve vysokém rozlišení, ale nelze zoomovat 🙁 . No na to si musíme počkat do oficiální verze, která bude ještě více detailní. Třeba uvidíme i vozítka Spirit (nepleťte se Spyritusem tady v komentářích, které tímto zdravím 😉 ) a Opportunity. Akorát si nezapomeňte vypnout v nastavení Atmosféru, protože kolem Marsu žádná není. Čili byste tam neměli mít ten modrej obal okolo, jako já na přiloženém screenu 😉 .

Martin Buchta | Kategorie: Google Earth

← Líbil se vám článek? Podělte se o něj s přáteli!