Vyšel Winamp 5.21 a menší změny v překladu | Buchtič blog o IT a PC

... je jedním z nejnavštěvovanějších tuzemských blogů zabývajících se IT a češtinami do programů a her. Pokud máte problém nejen
s počítačem pravděpodobně u mě naleznete řešení, případně si o něj napište. Zajímám se rovněž o herní průmysl a internet věcí - každý produkt pořádně prověřím. Přiblížíme si tvorbu webových prezentací a budeme cestovat po světě skrz Google Earth. »

 

Vyšel Winamp 5.21 a menší změny v překladu

11 Bře 2006

Včera vyšla další verze oblíbeného multimediálního přehrávače. Popis změn nalezenete v oficiálním fóru. Překlad můžete jako vždy stáhnout z mého webu.
Od této verze překlad opět obsahuje pouze pár vybraných pluginů, těch nejdůležitějších a nejpoužívanějších (moderní skin obsahuje stále). O tomto kroku jsem už přemýšlel delší dobu. Přinutilo mě k tomu několik okolností. Největší podíl na tom měl samotný Nullsoft. Když musí každých 14dní vydat novou verzi a ještě navíc dva buildy jedné verze, tak to se fakt nedá. Nechápu proč si to radši nejdříve neotestují a poté nevypustí do světa. Místo toho raději vydají novou verzi a ani ne o den déle tu máme další build, ve kterém je opravena nějaká blbost. No nevadilo by mě to tolik, kdyby neměnili vždycky všechny pluginy (datum vydání a popř. číslo verze). Koho by bavilo kvůli takové blbosti přepisovat texty ve všech pluginech.
Další příčinou bylo, že překlad všechn pluginů zabral poměrně dost času. A nakonec stejně nikdo překlad všechn pluginů nevyužíval. Pokud jste používali některý přeložený pluginy, který jsem nyní vyřadil, tak napište a já ho v příšti verzi opět přidám.

Martin Buchta | Kategorie: Češtiny
| Počet zobrazení: 1791

← Líbil se vám článek? Podělte se o něj s přáteli!

 
 


Doporučuji

Osobní blog Dominika Fryče

Podnikový ekonomický software Money se přizpůsobí potřebám vaší společnosti!

Pro efektivní řešení mezd je ideální komplexní mzdový systém Vema.

Tip na spolehlivý podnikový crm systém Altus Vario.

eWay-CRM je spolehlivý software pro řízení projektů. Vyzkoušejte zdarma!

Chytrý mobilní telefon Apple iPhone nabízí vysoký výkon bez kompromisů.

Chcete si vést pohodlně účetnictví online? Se službou iDoklad je to snadné!

 
Více v Internet, IT
Jak v Internet Explorer skrýt tlačítko, které otevírá Microsoft Edge

Microsoft se neustále snaží tlačit uživatele k používání prohlížeče Microsoft Edge. S příchodem aktualizace označené jako Creators Update propašoval do...

Zavřít