Vyšel Winamp 5.21 a menší změny v překladu | Buchtič blog o IT a PC

... je jedním z nejnavštěvovanějších tuzemských blogů zabývajících se IT a češtinami do programů a her. Pokud máte problém nejen
s počítačem pravděpodobně u mě naleznete řešení, případně si o něj napište. Zajímám se rovněž o herní průmysl a internet věcí - každý produkt pořádně prověřím. Přiblížíme si tvorbu webových prezentací a budeme cestovat po světě skrz Google Earth. »

 

Vyšel Winamp 5.21 a menší změny v překladu

11 Bře 2006

Včera vyšla další verze oblíbeného multimediálního přehrávače. Popis změn nalezenete v oficiálním fóru. Překlad můžete jako vždy stáhnout z mého webu.
Od této verze překlad opět obsahuje pouze pár vybraných pluginů, těch nejdůležitějších a nejpoužívanějších (moderní skin obsahuje stále). O tomto kroku jsem už přemýšlel delší dobu. Přinutilo mě k tomu několik okolností. Největší podíl na tom měl samotný Nullsoft. Když musí každých 14dní vydat novou verzi a ještě navíc dva buildy jedné verze, tak to se fakt nedá. Nechápu proč si to radši nejdříve neotestují a poté nevypustí do světa. Místo toho raději vydají novou verzi a ani ne o den déle tu máme další build, ve kterém je opravena nějaká blbost. No nevadilo by mě to tolik, kdyby neměnili vždycky všechny pluginy (datum vydání a popř. číslo verze). Koho by bavilo kvůli takové blbosti přepisovat texty ve všech pluginech.
Další příčinou bylo, že překlad všechn pluginů zabral poměrně dost času. A nakonec stejně nikdo překlad všechn pluginů nevyužíval. Pokud jste používali některý přeložený pluginy, který jsem nyní vyřadil, tak napište a já ho v příšti verzi opět přidám.

Martin Buchta | Kategorie: Češtiny
| Počet zobrazení: 1275

← Líbil se vám článek? Podělte se o něj s přáteli!

 
 

Více v ESET Remote Administrator
Jak vzdáleně odinstalovat McAfee Security Scan Plus pomocí ERA?

McAfee Security Scan Plus je bloatware, který se do počítače natáhne automaticky pokud si nedáte pozor při instalaci bezplatných aplikací...

Zavřít