NVIDIA Forceware 84.12 nejedou na MX | Buchtič blog o IT a PC Buchtič blog

... je jedním z nejnavštěvovanějších tuzemských blogů zabývajících se IT a češtinami do programů a her. Pokud máte problém nejen
s počítačem pravděpodobně u mě naleznete řešení, případně si o něj napište. Zajímám se rovněž o herní průmysl a internet věcí - každý produkt pořádně prověřím. Přiblížíme si tvorbu webových prezentací a budeme cestovat po světě skrz Google Earth. »

 

NVIDIA Forceware 84.12 nejedou na MX

4 Bře 2006

Potém, co ten koho nesmíme jmenovat, oznámil, že NVIDIA vydala novou verzi ovladačů, jsem se rozhodl, že si je stáhnu. Stažení bylo jako vždy bezproblémové, takže během 15minut jsem je měl doma 🙂 . Při instalaci jsem si nemohl nevšimnout skyté reklamy na LOTR: Battle For Midle Earth 2. Zatím šlo vše jak pomásle, až na to, že v průběhu instalace se přepnulo rozlišení na 800×600. Horší problém však nastal, po restartu woken. Win se načetli, ale neinicializoval se grafický ovladač, tudíž bootování zůstalo viset na černé obrazovce před přihlašovací obrazovkou. Alespoň, že ve Windows existuje Poslední funkční konfigurace a hlavně, že je od jiných věcí funkční :-).
Pokud máte Geforce 4MX, tak tyhle ovladače ani nestahujte, protože je to zbytečné, i přesto, že je na seznamu podporovaných karet. To samé udělalo i Ondrovi, abyste si nemysleli, že je to pouze můj subjektivní názor ;-).

Martin Buchta | Kategorie: Ze života

← Líbil se vám článek? Podělte se o něj s přáteli!