Nové CD skupiny Divokej Bill | Buchtič blog o IT a PC

... je jedním z nejnavštěvovanějších tuzemských blogů zabývajících se IT a češtinami do programů a her. Pokud máte problém nejen
s počítačem pravděpodobně u mě naleznete řešení, případně si o něj napište. Zajímám se rovněž o herní průmysl a internet věcí - každý produkt pořádně prověřím. Přiblížíme si tvorbu webových prezentací a budeme cestovat po světě skrz Google Earth. »

 

Nové CD skupiny Divokej Bill

19 Úno 2006

Pokud patříte stejně jako já, mezi fanoušky punkové skupiny Divokej Bill, tak pro vás dobrou zprávu. 13. března má vyjít nové CD s lakonickým názvem Divokej Bill, jak originální 🙂 . Už několik týdnů, můžete v rádiích slyšet z připravovaného alba skladbu Síť. Pokud jste ji náhodou ještě neslyšeli, můžete si ji stáhnout z mého webu v MP3. Krom toho, si můžete na oficiálních stránkách skupiny prohlédnout Booklet nového alba, jehož grafické zpracování realizoval Codan ze skupiny Cocotte Minute. Podle mě je celkem povedené a barevně vyvážené.
Pokud si album koupíte, nikoliv stáhnete!!!, tak jako bonus, získáte společenskou hru. Podstatou hry je legenda o Divokym Billovi, která je propojením reálných příběhů s fikcí. Hracím plánem je upravená mapa Úval a okolí (z 15. – 16. stol.), odkud kapela pochází. Více na webu skupiny.
Takže už se těším, nejen na CD, ale i na společenskou hru, která podle vypadá zajímavě. Čili o jarních prázninách čekejte recenzi, možná ;-). A na víc, u příležitosti koncertního turné, zavítá Divokej Bill o prázdninách i do Broumova, takže nevidím důvod, proč bych na koncert neměl jít. Když to mám jen necelý kilometr od domu :-), leda že bych nesehnal lístky.

Martin Buchta | Kategorie: Hudba, TV
| Počet zobrazení: 2413

← Líbil se vám článek? Podělte se o něj s přáteli!

 
 

Více v ESET Remote Administrator
Jak vzdáleně odinstalovat McAfee Security Scan Plus pomocí ERA?

McAfee Security Scan Plus je bloatware, který se do počítače natáhne automaticky pokud si nedáte pozor při instalaci bezplatných aplikací...

Zavřít