Nové CD skupiny Divokej Bill | Buchtič blog o IT a PC Buchtič blog

... je jedním z nejnavštěvovanějších tuzemských blogů zabývajících se IT a češtinami do programů a her. Pokud máte problém nejen
s počítačem pravděpodobně u mě naleznete řešení, případně si o něj napište. Zajímám se rovněž o herní průmysl a internet věcí - každý produkt pořádně prověřím. Přiblížíme si tvorbu webových prezentací a budeme cestovat po světě skrz Google Earth. »

 

Nové CD skupiny Divokej Bill

19 Úno 2006

Pokud patříte stejně jako já, mezi fanoušky punkové skupiny Divokej Bill, tak pro vás dobrou zprávu. 13. března má vyjít nové CD s lakonickým názvem Divokej Bill, jak originální 🙂 . Už několik týdnů, můžete v rádiích slyšet z připravovaného alba skladbu Síť. Pokud jste ji náhodou ještě neslyšeli, můžete si ji stáhnout z mého webu v MP3. Krom toho, si můžete na oficiálních stránkách skupiny prohlédnout Booklet nového alba, jehož grafické zpracování realizoval Codan ze skupiny Cocotte Minute. Podle mě je celkem povedené a barevně vyvážené.
Pokud si album koupíte, nikoliv stáhnete!!!, tak jako bonus, získáte společenskou hru. Podstatou hry je legenda o Divokym Billovi, která je propojením reálných příběhů s fikcí. Hracím plánem je upravená mapa Úval a okolí (z 15. – 16. stol.), odkud kapela pochází. Více na webu skupiny.
Takže už se těším, nejen na CD, ale i na společenskou hru, která podle vypadá zajímavě. Čili o jarních prázninách čekejte recenzi, možná ;-). A na víc, u příležitosti koncertního turné, zavítá Divokej Bill o prázdninách i do Broumova, takže nevidím důvod, proč bych na koncert neměl jít. Když to mám jen necelý kilometr od domu :-), leda že bych nesehnal lístky.

Martin Buchta | Kategorie: Hudba, TV

← Líbil se vám článek? Podělte se o něj s přáteli!