Olympiáda a ČT4 Sport | Buchtič blog o IT a PC Buchtič blog

... je jedním z nejnavštěvovanějších tuzemských blogů zabývajících se IT a češtinami do programů a her. Pokud máte problém nejen
s počítačem pravděpodobně u mě naleznete řešení, případně si o něj napište. Zajímám se rovněž o herní průmysl a internet věcí - každý produkt pořádně prověřím. Přiblížíme si tvorbu webových prezentací a budeme cestovat po světě skrz Google Earth. »

 

Olympiáda a ČT4 Sport

13 Úno 2006

Už jsou to čtyři dny, co začaly ZOH 2006 v Turíně. Také jsou to už tři dny, co máme doma ČT4 Sport. Prostě jen v sobotu večer přišel technik, vylezl na střechu paneláku a naladil ji. Nemáme set-top box ani digitální televizi, jenom 8 let starej 70′ Finlux. Většina lidí s tím má problém, ale my, z díry jménem Broumov máme ČT4 Sport. To víte, žijem si na úrovni 😀 . S největší pravděpodobností vás to asi nezajímá, ani se vám nedivím. Jde jen o to, že tento týden bude pravděbodobně slabší na články. Většinu času totiž strávím u televize a budu sledovat olympiádu. Ve středu totiž začíná hokej a ve 13.00 už hrajeme proti Švýcarsku. No, sice je pravda, že v tu dobu bude ještě ve škole 🙁 , ale konec stíhám. Takže nezapoměňte našim fandit a za týden nashle 🙂 .

Pozn. pravděpodobně to týden nevydržím, takže nějaký ten článek se tu objeví 🙂 . Informace jak ČT4 naladit na UPC, se můžete dočíst u Roje.

Martin Buchta | Kategorie: Ze života

← Líbil se vám článek? Podělte se o něj s přáteli!