Olympiáda a ČT4 Sport | Buchtič blog o IT a PC

... je jedním z nejnavštěvovanějších tuzemských blogů zabývajících se IT a češtinami do programů a her. Pokud máte problém nejen
s počítačem pravděpodobně u mě naleznete řešení, případně si o něj napište. Zajímám se rovněž o herní průmysl a internet věcí - každý produkt pořádně prověřím. Přiblížíme si tvorbu webových prezentací a budeme cestovat po světě skrz Google Earth. »

 

Olympiáda a ČT4 Sport

13 Úno 2006

Už jsou to čtyři dny, co začaly ZOH 2006 v Turíně. Také jsou to už tři dny, co máme doma ČT4 Sport. Prostě jen v sobotu večer přišel technik, vylezl na střechu paneláku a naladil ji. Nemáme set-top box ani digitální televizi, jenom 8 let starej 70′ Finlux. Většina lidí s tím má problém, ale my, z díry jménem Broumov máme ČT4 Sport. To víte, žijem si na úrovni 😀 . S největší pravděpodobností vás to asi nezajímá, ani se vám nedivím. Jde jen o to, že tento týden bude pravděbodobně slabší na články. Většinu času totiž strávím u televize a budu sledovat olympiádu. Ve středu totiž začíná hokej a ve 13.00 už hrajeme proti Švýcarsku. No, sice je pravda, že v tu dobu bude ještě ve škole 🙁 , ale konec stíhám. Takže nezapoměňte našim fandit a za týden nashle 🙂 .

Pozn. pravděpodobně to týden nevydržím, takže nějaký ten článek se tu objeví 🙂 . Informace jak ČT4 naladit na UPC, se můžete dočíst u Roje.

Martin Buchta | Kategorie: Ze života
| Počet zobrazení: 1491

← Líbil se vám článek? Podělte se o něj s přáteli!

 
 

Více v ESET Remote Administrator
Jak vzdáleně odinstalovat McAfee Security Scan Plus pomocí ERA?

McAfee Security Scan Plus je bloatware, který se do počítače natáhne automaticky pokud si nedáte pozor při instalaci bezplatných aplikací...

Zavřít