Nový design a název blogu | Buchtič blog o IT a PC

... je jedním z nejnavštěvovanějších tuzemských blogů zabývajících se IT a češtinami do programů a her. Pokud máte problém nejen
s počítačem pravděpodobně u mě naleznete řešení, případně si o něj napište. Zajímám se rovněž o herní průmysl a internet věcí - každý produkt pořádně prověřím. Přiblížíme si tvorbu webových prezentací a budeme cestovat po světě skrz Google Earth. »

 

Nový design a název blogu

8 Úno 2006

Jak jste si někteří už možná všimli, že jsem včera změnil design blogu. Původní design se mě zdál trochu přeplácaný, tak jsem vytvořil něco decentnejšího ;). Ostatně koukněte se sami a své názory pište do komentářů. Kromě toho, jsem změnil název tohoto blogu. Takže nyní už jen Buchtič blog. Tímto bych vás chtěl požádat o změnu textu odkazu na tento blog. Na nápad o změně názvu přišel Jech, za což mu děkuji. Dále bych chtěl poděkovat všem, kteří mi pomohli při realizaci s novým designem, čili Mazlowladow. A na závěr ještě poděkuji Ondrovi, který byl, jako vždy, hlavní betatester ;).
Blog by se měl bezproblému zobrazit v Opeře, Firefoxu, SeaMonkey, Internet Exploreru i v prohlížeči Opera Mini v mobilu.
V posledních dnech jsem neměl moc času a veškerý čas jsem věnoval tvorbě nového designu, a proto jsem nestihl napsat žádný článek (ani poslední víkendovou záložku do GE). Takže v několika následujících dnech napíšu odložené články.

Martin Buchta | Kategorie: Ze života
| Počet zobrazení: 1507

← Líbil se vám článek? Podělte se o něj s přáteli!

 
 


Doporučuji

Osobní blog Dominika Fryče

Podnikový ekonomický software Money se přizpůsobí potřebám vaší společnosti!

Pro efektivní řešení mezd je ideální komplexní mzdový systém Vema.

Tip na spolehlivý podnikový crm systém Altus Vario.

Pro efektivní správu projektů i kontaktů doporučujeme využívat CRM řešení eWay-CRM.

Chytrý mobilní telefon Apple iPhone nabízí vysoký výkon bez kompromisů.

Chcete si vést pohodlně účetnictví online? Se službou iDoklad je to snadné!

 
Více v Internet, IT
Jak převést certifikát ve formátu .PFX do Java KeyStore (JKS) a opačně?

Těžko tomu věřit, ale Java a .NET svět jsou kompatibilní. Proto se dnes naučíme konvertovat Java KeyStore (JKS) na .pfx...

Zavřít