Total Commander 6.54 final | Buchtič blog o IT a PC

... je jedním z nejnavštěvovanějších tuzemských blogů zabývajících se IT a češtinami do programů a her. Pokud máte problém nejen
s počítačem pravděpodobně u mě naleznete řešení, případně si o něj napište. Zajímám se rovněž o herní průmysl a internet věcí - každý produkt pořádně prověřím. Přiblížíme si tvorbu webových prezentací a budeme cestovat po světě skrz Google Earth. »

 

Total Commander 6.54 final

3 Úno 2006

total commanderPo několika veřejných betaverzí, dnes vyšla finální verze toho vynikající souborového manažeru. O nejvýznamější novinkách jsem už psal, takže více si můžete přečíst v souboru history.txt. Jen pro připomenutí: rychlejší přísup k FTP, rychlejší zobrazení v Listeru, mnoho bugů opraveno v synchronizaci adresářů atd.
Pokud ještě používáte verzi 6.53 (čili nezkoušeli jste beta verzi), tak právě nyní je ta správná příležitost na upgrade. Stahovat můžete jako obyvykle např. ze Softpeadia.com.

Martin Buchta | Kategorie: Internet, IT
| Počet zobrazení: 680

← Líbil se vám článek? Podělte se o něj s přáteli!

 
 

Více v Hudba, TV, Programování
Miniaplikace na Plochu Windows: Radio Folk v1.6.6

Jak jsem nedávno naznačil, že v přípravě jsou miniaplikace pro online vysílání dalších rádií, máte tu další kousek. Psali jste...

Zavřít